REKLAMA

Prezent dla Żony może być oryginalny i intrygujący. Zamiast decydować się na zakup kwiatów i czekoladek lub biżuterii, można wybrać dla ukochanej kobiety jeden z wielu dostępnych voucherów prezentowych. Taki podarunek będzie naprawdę wyjątkowy i doskonale dopasowany do potrzeb oraz oczekiwań Żony.

Prezent dla Żony: chwila spokoju i relaksu

Dla zabieganej, zestresowanej i zmęczonej kobiety, idealnym prezentem będzie podarowanie jej chwil relaksu. Świetnym rozwiązaniem jest zakupem vouchera na dzień w SPA. Taki prezent dla żony jest nie tylko oryginalny i wyjątkowy, ale także umożliwia poprawienie humoru ukochanej kobiecie. Cała atrakcja trwa kilka godzin, a wszystkie zabiegi są wykonywane przez profesjonalistów. Obdarowana pani może samodzielnie wybrać, na czym najbardziej jej zależy. Taki dzień w SPA pozwoli kobiecie zregenerować siły, a także zadbać o spokój ciała i ducha. Dodatkowo można do takiego podarunku zakupić voucher na manicure hybrydowy. Taki zabieg jest wyjątkowo trwały, a piękne paznokcie utrzymują się w sposób nieskazitelny nawet trzy tygodnie. Innym podarunkiem dla żony, której należy się trochę odpoczynku i spokoju, jest floating, czyli innowacyjny sposób spędzania czasu. Floating polega na unoszeniu się na powierzchni wody, a wszystkie bodźce zewnętrzne są odseparowane od uczestniczki (następuje tzw. deprywacja sensoryczna). W ten sposób możliwe jest zrelaksowanie zarówno swojego ciała, odciążenie mięśni, odstresowanie, a także ducha i psychiki. Tego typu prezenty to również świetne Inspiracje na wieczór panieński.

Wyjątkowy prezent dla Żony, która lubi ciekawe przeżycia

Niektóre kobiety lubią ciekawe, a nawet ekstremalne przeżycia. Dla takich pań polecane są vouchery na skok na bungee lub też skok ze spadochronem. Innym, ciekawym rozwiązaniem dla fanek motoryzacji oraz dobrej zabawy, jest jazda po torze kartingowym lub przejażdżka sportowym samochodem. Ciekawe oferty tego typu atrakcji można znaleźć tutaj: jazda po torze – go-racing.pl. Warto dodać, że ciekawym pomysłem na oryginalny prezent dla Żony może być także voucher na strzelnicę. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku miłośniczek broni, które marzą o wyładowaniu swojej energii życiowej w całkowicie bezpieczny sposób.

Wyjazd we dwoje, wspólna kolacja przy świecach

W prawie każdym małżeństwie namiętność gaśnie w pewnym momencie, dlatego należy rozpalić ją na nowo. Doskonałym pomysłem na prezent dla Żony z okazji urodzin, dnia kobiet lub innej okazji, jest wyjazd we dwoje. Można wybrać się zarówno w ciekawe miejsca w Polsce, jak i za granicą, i wspólnie spędzić czas. Innym rozwiązaniem jest wspólna kolacja przy świecach, specjalnie dla dwojga. Wyjątkowym  i oryginalnym podarunkiem może być spędzenie czasu w restauracji w ciemności. Zdecydowanie największą atrakcją jest tutaj spędzenie czasu w całkowitej ciemności, co dostarcza niesamowitych emocji. Kolacja w ciemnościach to naprawdę doskonały pomysł na niepowtarzalną przygodę, a zamknięcie się na odbiór doznań wzrokowych sprawia, że wszystkie smaki i zapachy docierają dużo silniej. Jeszcze innym, bardziej tradycyjnym pomysłem na prezent dla Żony, jest podarowanie jej vouchera do włoskiej restauracji. W ten sposób znowu można spędzić czas razem, a ukochana kobieta wybierze dla siebie smaczne i ciekawe potrawy kuchni włoskiej.

- REKLAMA -Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE