Agnieszka ukończyła III LO w Jaworznie. – Obecnie na Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu obroniłam licencjat z dietetyki – mówi. – Na co dzień jestem trenerem personalnym, instruktorem i dietetykiem fitness w VIA Sport Activ.

 – Moje serce należy do ukochanej suczki Letty, która nie opuszcza mnie na krok – mówi Agnieszka. – Chętnie angażuję się w ochronę praw zwierząt i walczę o ekologię. Relacje rodzinne są dla mnie najważniejsze, dlatego wolny czas spędzam właśnie z najbliższymi.

REKLAMA

Moje marzenia są związane z rozwojem mojej pasji czyli kolejne kursy, zawody sportowe do których się przygotowuję, podróże – chciałabym zwiedzić stolice Europy. Od października kolejne studia przede mną, by być jeszcze lepszym w tym co kocham robić.

Jestem zorganizowana i skupiona na swoich celach, ale mam też słabości. Jedną z nich jest beza, którą uwielbiam i kawa, bez której nie umiem żyć. Smak latte to mój ulubiony napój. Pasja zajmuje sporo czasu, ale jak mam wolną chwilę spędzam ją z książką, najchętniej w ogrodzie. Zazwyczaj to książki o tematyce sportu i dietetyki, ale lubię też powieści Emily Giffin oraz Anny Ficner-Ogonowskiej, Paula Coelho oraz Williama Whartona.

Lubię czasem wyjść do kina, ale nie przepadam za zakupami. Lubię ludzi i jestem ufna, czasami za bardzo. Jestem niepoprawną optymistką, choć czasami wątpię we wszystko. Typowa kobieta pełna sprzeczności. Wierzę, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń, bo sama się zabrałam za nie przed 40, a wiek to tylko liczba. Moje motto: zwycięzcą jest marzyciel, który się nigdy nie poddaje! Sport od wczesnych lat szkolnych stał się częścią mojego życia. Dzięki niemu potrafię zrealizować każdy postawiony cel i wiem, że marzenia są po to, aby je spełniać.

Dyscypliny sportowe, w których udało mi się osiągnąć sukces to m.in. pływanie, biegi na długie dystanse oraz siatkówka. Każdą wolną chwilę wypełnia moje zamiłowanie do sportu. Bardzo cenię sobie aktywność na świeżym powietrzu, dlatego latem chętnie jeżdżę na rowerze, a zimą oddaję się swojej wieloletniej pasji, czyli jeździe na nartach.

Moja przygoda z fitnessem zaczęła się na studiach. Kurs instruktora nauczył mnie bardzo dobrej organizacji czasu i utwierdził w przekonaniu, że warto robić to co się kocha oraz motywować innych do działania.

Od kilku lat systematycznie uczestniczę w szkoleniach fitness poszerzając swoją wiedzę i umiejętności w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie. Jestem Instruktorem Fitness-PAKIS, Kettelbells-RockFit Akademy, TRX- RockFit Akademy, PUMP-ProFi Fitness School, Bungee Fitness. Staram się być na bieżąco z informacjami i nowościami na rynku fitness poprzez uczestnictwo w konwencjach i targach w całym kraju.

Jako trener personalny rozpisuję plany treningowe, jak również uczę podstaw zdrowego żywienia. Wymierne efekty mojej pracy potrafią dostarczyć wiele satysfakcji i pokazują, że warto podjąć walkę o lepsze samopoczucie i zdrowy wygląd. Chętnie nawiązuję nowe kontakty, a drzemiąca we mnie pozytywna energia pozwala na łatwą współpracę pełną uśmiechu. Czyż nie o to właśnie chodzi w sporcie?

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki