Fani dobrej zabawy mają okazję skorzystać przez cały wrzesień z darmowej rozrywki w Galerii Galena. Sprawdź jaką ofertę dla małych i dużych przygotowała galeria i jak skorzystać z darmowej rozrywki.

REKLAMA

Wielka gratka dla małych i dużych miłośników dobrej zabawy. Przez cały wrzesień, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmową rozrywkę w Galenie!

Rodzinną niedzielę warto zacząć od szaleństwa w Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt, w którym nie obowiązuje bilet wstępu, ani ograniczenia czasowe! Fani interaktywnych i kreatywnych zabaw na pewno znajdą coś dla siebie w specjalnie przygotowanych strefach, a wymagająca młodzież będzie miała okazję skorzystać z toru przeszkód i wyzwań – Ro-An NINJA.

Zabawa w Bajkowym Labiryncie nie musi być jedynym punktem wizyty w Galerii Galena. Podobno duch sportowej rywalizacji najlepiej się rozwija podczas rodzinnej gry w kręgle w Gravitacji. A jeśli jedna godzina to za mało to Gravitacja chętnie dorzuci drugą GRATIS! Promocja obowiązuje w godz. 12.00-15.00. Zachęcamy do zrobienia wcześniejszej rezerwacji pod numerem: (32) 758 94 94.

Bogatą ofertę rozrywkową znajdziecie również w Multikinie. We wrześniu na ekrany kin wejdą m.in. dwie długo oczekiwane premiery: Mulan i Trolle 2. A żeby umilić Wam jeszcze bardziej seans filmowy, Multikino dorzuci do zakupionych w niedzielę biletów kartę “rodzina do kina”, która upoważnia do 20% zniżki na wszystkie zakupy w barze, w tym również na zakupy zabawek w Multishopie oraz do darmowych nagród za zebrane punkty.

Na dokładkę, żeby było smacznie, do dwóch zakupionych biletów na dowolny seans kinowy w Multikinie, Galeria Galena dorzuca darmowy zestaw Happy Meal do Restauracji Mc Donald’s. Zaproszenia będą do odbioru w Biurze Administracji Centrum od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-17.00. Szczegóły dotyczące Promocji znajdują się w regulaminie.

*Wszystkie wymienione promocje obowiązują w dniach 13,20 lub 27 września w godzinach otwarcia poszczególnych punktów lub do wyczerpania zapasów.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki