REKLAMA

Branża gastronomiczna w ostatnich latach przeżyła prawdziwą rewolucję. Na rynku pojawiły się setki nowych lokali, ponownie doceniono regionalne specjały, a kuchnia rodem z PRL-u została wyparta przez nowoczesne, pięknie podawane dania. Ponadto zwiększyło się znaczenie technologii w gastronomii, co w szczególności widać w przypadku obsługi gości. To właśnie z tego powodu w restauracjach coraz częściej pojawiają się kasy fiskalne online.

  1. Kasy fiskalne online – jak działają?
  2. Kasa fiskalna online ułatwieniem dla kelnerów

Obsługa w restauracjach w ostatnich latach przeszła prawdziwą rewolucję. Kelnerzy coraz częściej zbierają zamówienia na urządzeniach elektronicznych, a płatności kartą stały się normą dla większości klientów. Z tego powodu kelnerzy powszechnie wykorzystują urządzenia takie jak kasy fiskalne online. Sprawdź, dlaczego warto wybrać kasę fiskalną online. 

Kasy fiskalne online – jak działają?

Kasy fiskalne online to przenośne terminale, dzięki którym możliwe jest łączenie się bezprzewodowe i przewodowe z Centralnym Repozytorium Kas. Dzięki temu możliwe jest drukowanie paragonów z dala od kasy, co ułatwia obsługiwanie gości w dużych restauracjach. Urządzenie szczególnie dobrze sprawdza się w restauracyjnych ogródkach, gdzie chętnie spędzają czas goście w okresie letnim. 

Kasa fiskalna online może być połączona z czytnikiem kart lojalnościowych, rabatowych itp. Taka funkcja sprawia, że jedno urządzenie pełni różne funkcje i sprawdza się w lokalach o odmiennej ofercie. Dzięki temu możliwe jest szybkie i bezproblemowe obsługiwanie gości w każdej sytuacji. Z tego powodu warto sprawdzić, gdzie kupić kasę fiskalną online. Jej zakup jest dobrym rozwiązaniem również w innych branżach, na przykład w małych punktach usługowych, cukierniach, warzywniakach, butikach itp.

Kasa fiskalna online ułatwieniem dla kelnerów

Kelnerzy chętnie korzystają z przenośnych kas fiskalnych online, gdyż są to sprzęty o wysokiej wytrzymałości. Urządzenie jest odporne na wstrząsy, a także na wilgoć, dlatego można bezpiecznie korzystać z nich nawet w czasie serwisu. Odporność na różnego rodzaju uszkodzenia wydłuża okres użytkowania kasy fiskalnej online, co obniża koszty jej serwisowania.

Co ważne, jedna kasa fiskalna online może zmieścić nawet od 4000 do 8000 pozycji. Dzięki temu w każdej restauracji bez trudu zapisze się na niej wszystkie dostępne dania, napoje i zestawy, które mogą zamówić goście. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia pracę kelnerom i przekłada się na skrócenie czasu potrzebnego na obsługę każdego gościa.

undefined

- REKLAMA - Zewnętrzne linki