REKLAMA

Żaluzje występują w wielu wariantach, różniących się funkcjonalnością oraz zastosowanymi materiałami. Na rynku bez trudu można znaleźć zarówno masywne konstrukcje antywłamaniowe, jak i delikatne żaluzje ozdobne. Jakimi zaletami cechują się żaluzje fasadowe C80? Dlaczego warto wybrać właśnie ten model?

1. Żaluzje fasadowe C80 mogą działać samoczynnie

Możliwość zastąpienia napędu ręcznego silnikiem elektrycznym jest już obecnie niemal standardem. Nie każdy jednak wie, że na rynku znajdują się już rozwiązania, dzięki którym samodzielne sterowanie żaluzjami zostaje zastąpione systemami elektronicznymi. 

Żaluzje fasadowe C80 można powiązać z systemem tzw. automatyki pogodowej. Oznacza to, że silnik elektryczny żaluzji można połączyć z czujnikiem naświetlenia, który samoczynnie opuści bądź podniesie rolety. Automatyka pogodowa może iść w parze również z czujnikiem światła – odpowiednio skonfigurowany system smart home sprawi, że codzienne rozwijanie i zwijanie rolet stanie się melodią przeszłości.

2. Zapewniają prywatność i ciszę

Ochrona przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych to nie jedyna zaleta, jaką cechują się żaluzje fasadowe C80. Konstrukcje tego typu stanowią znakomite remedium na problemy z wszechobecnym hałasem. Ich obecność docenią przede wszystkim osoby pracujące przy najbardziej uczęszczanych miejscach, które są szczególnie narażone na stres i spadki koncentracji.

Żaluzje fasadowe C80 to także doskonała ochrona przed spojrzeniami z zewnątrz. Na ich instalacji skorzystają przede wszystkim osoby pracujące bezpośrednio z klientem lub na ważnych danych. Instalacja żaluzji zapewni im pożądaną prywatność oraz komfort pracy.

3. Inwestycja, która się zwraca

Jednym z najważniejszych kosztów wynajmowania miejsca w przeszklonych biurowcach są wydatki związane z klimatyzacją i ogrzewaniem. Żaluzje fasadowe C80 ograniczają dostęp zarówno światła, jak i ciepła. Pomieszczenia nagrzewają się wolniej, a klimatyzacja staje się zauważalnie tańsza w eksploatacji.

Ograniczenie klimatyzacji jest korzystne nie tylko z perspektywy finansowej. Pracownicy przestają być narażeni na przeciągi i duże wahania temperatur, co korzystnie wpływa na ich samopoczucie i zmniejsza ryzyko infekcji dróg oddechowych, na które zapadają zwłaszcza osoby przebywające w pomieszczeniach z nieserwisowaną regularnie klimatyzacją. 

4. Produkt dostosowany do Twoich potrzeb

Żaluzje fasadowe C80 można spersonalizować nie tylko pod względem zastosowanego napędu. Klient ma możliwość rozbudowy konstrukcji o osłonę boczną, którą (podobnie jak osłonę maskującą) można pomalować na dowolny kolor zgodny z paletą RAL.

Zastanawiasz się nad montażem osłon przeciwsłonecznych? Chciałbyś omówić swoje wątpliwości z doświadczonymi specjalistami? Skorzystaj z usług firmy Okna Konieczny, specjalizującej się w stolarce otworowej i postaw na sprawdzoną markę, działającą na terenie całej Polski.

Znajdziesz nas we Wrocławiu, Sieradzu i Łodzi lub na naszej stronie: OknaKonieczny.pl

Żródło: Okna, Rolety, Żaluzje – Wrocław, Łódź, Sieradz | Okna Konieczny

undefined

- REKLAMA - Zewnętrzne linki