REKLAMA

Stand-up to doskonała terapia na smutną rzeczywistość. Zobacz 5 występów komików na żywo, które jeszcze w tym roku mogą rozbawić Cię do łez. Tomek Kołecki, Darek Gadowski, Bilguun Ariunbaatar czy Błażej Krajewski? Z kogo żartów lubisz śmiać się najbardziej?

Po wielu miesiącach społecznej izolacji terapia śmiechem jest potrzebna całemu społeczeństwu. Humor jest lekarstwem na całe zło. Dlatego już dziś zarezerwuj czas i bilet na występu stand-uperów w drugiej połowie 2020 roku. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędą się występy komików w serwisie Biletomat i kup bilety na stand-up, bo szybko może ich zabraknąć.

Tomek Kołecki z trasą „Kołdżej Simpson”

Tomek Kołecki jest jednym z najbardziej znanych i też najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w 1997, na scenie występuje od 2013 roku. Możesz go znać nie tylko z YouTube’a, ale też wielu programów telewizyjnych, jak Tylko dla dorosłych, Comedy Club czy Kuba Wojewódzki. Współtworzył projekt Po prostu stand-up, obecnie rozwija autorski projekt Please stand-up. Tomek Kołecki rusza latem z trasą stand-upową, by wystąpić w kilku miastach w Polsce, między innymi Elblągu, Lublinie, Krakowie i Tarnowie.

Stand-up w Klub 9stóp w Poznaniu

Tomek Kołecki wystąpi też 31 sierpnia w Klubie 9stóp w Poznaniu. Tego wieczoru możesz też pośmiać się przy programie Darka Gadowskiego. Oba występy są świeżutkie i niepublikowane dotąd w sieci – warto ostatni dzień wakacji spędzić w doborowym towarzystwie.

Bilguun Ariunbaatar – Mongoł Stand-up

Bilguuna znasz z pewnością z telewizji – występował u Szymona Majewskiego, w Tańcu z Gwiazdami i jeszcze kilku innych wielkich produkcjach TV. Teraz zajął się stand-upem. Jak mu to wychodzi? Bilguun Ariunbaatar wyrusza w trasę stand-upową, więc możesz przekonać się co do jego humoru w kilku miastach w Polsce. Bydgoszcz, Piła, Rzeszów i Warszawa to wybrane lokalizacje, w których momentami będzie śmiesznie, momentami żenująco. Nie może Cię tam zabraknąć, jeśli lubisz nietypowy humor.

Comedy Talent Show Komik 2020

Talent Show Komik to wydarzenie, którego jeszcze nie było. 100 występów komików w 10 miastach Polski w dwóch celach – by rozśmieszyć widownię do łez i zgarnąć główną nagrodę 30 tysięcy złotych. Na każdym występie będzie rozbawiać się 10 komików w 7 minutowych programach komediowych. Dwóch prowadzących, Bilguun Ariunbaatar i Arkadiusz Pan Pawłowski przeprowadzą Cię przez ten maraton. Między innymi Kraków, Katowice, Łódź, Poznań, Warszawa – to wybrane miejscówki, w których będzie odbywać się Comedy Talent Show Komik 2020. Każdy bilet upoważnia do oddania jednego głosu na swojego faworyta. Kto będzie Twoim wybrańcem?

Juwenaliowy Wieczór Stand-upowy

21 października w Kielcach odbędzie się Juwenaliowy Wieczór Stand-upowy. Specjalnie z tej okazji wystąpią Błażej Krajewski, Adam Van Bendler oraz Tomasz Jachimek, czyli niezła śmietanka polskiego stand-upu. Marcin Zbigniew Wojciech poprowadzi całe wydarzenie. Masa śmiechu gwarantowana.

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki