Śmieci zalegają w samym centrum Byczyny przy ulicy Gwardzistów.

REKLAMA

Zgodnie z informacjami MZNK, mieszkańcy Byczyny mogli skorzystać z okazji do pozbycia się śmieci wielkogabarytowych w mobilnym punkcie przy ulicy Gwardzistów. Zgodnie z ogłoszeniem, w sobotę 9 maja od godziny 9 do 12 odpady miały być odebrane z mobilnego punktu przy ulicy Gwardzistów 7. Niestety, góra śmieci przez całą niedzielę straszyła przechodniów i osoby mieszkające w pobliżu.

Kolejny raz termin odbioru śmieci nie zgadza się z rzeczywistością. Mieszkańcy ulicy Gwardzistów, u których prawie pod oknami zalegają sterty śmieci, są oburzeni.

Sterty śmieci przed ich domami w niedzielę spowodowały, że postanowili interweniować u służb porządkowych. Niestety, ich starania nie przyniosły żadnego efektu.

Czy firma, która wywozi odpady ze względu na to, że kończy im się kontrakt, nie zamierza wykonywać swojej pracy w przyzwoity sposób? Czy mieszkańcy Byczyny muszą cierpieć przez niedotrzymywanie terminów?

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

4 KOMENTARZE

  1. Ale jak nie zostali powiadomieni? W zeszłym roku każdy dostał kubeł na odpady bio i wszyscy doskonale wiedzieli że w workach odpadów już nikt nie odbiera. Widocznie trzeba im to było na czole wypisać, żeby nie zapomnieli.