REKLAMA

Nasze włosy potrafią o nas wiele powiedzieć, zarówno na co dzień, jak i od święta. Towarzyszą nam one przez całe życie – w mniejszym lub większym stopniu. Odpowiednio ułożone, przycięte, czy pofarbowane potrafią nam skutecznie poprawić humor, upiększając nasz wygląd. Dotychczas dbały o nie głównie panie, ale i dla panów nadszedł czas, w którym mogą oddawać się różnym zabiegom pielęgnacyjnym. Dobry zakład fryzjerski to takie miejsce, które potrafi w dużym stopniu zmienić nasz wygląd, poprzez ingerencję w nasze włosy. Jeśli dokonuje się ona w oparciu o dobre jakościowo kosmetyki, tym większą jest szansa na sukces. To samo dotyczy takich istotnych aspektów naszej twarzy jak rzęsy czy brwi. Zmiany w oparciu o porządne produkty, utrzymają się dłużej i będą bardziej widoczne dla postronnych. Warto z takiej metamorfozy skorzystać.

1. Zakupy fryzjerskie na większą skalę

2. Rozwiązania na miarę naszych potrzeb

3. Rzęsy, na które chce się patrzeć

Zakupy fryzjerskie na większą skalę

Dobra hurtownia kosmetyczna Progress to takie miejsce w sieci, gdzie nabędziemy wszystko to, czego potrzebujemy nawet w najmniejszym zakładzie fryzjerskim. Produktów, które pomogą nam ulepszyć nasze usługi jest naprawdę wiele. Warto więc korzystać z takich możliwości jak najczęściej. Dobrze zaopatrzony zakład, czy to fryzjerski, czy to barberski, na pewno będzie przyciągał klientki oraz klientów. Oczywiście bardzo istotną częścią tej działalności, będą indywidualne zdolności personelu. Bez tego, ani rusz. W hurtowni Progress, której siedziba mieści się w Wielkopolsce, nabędziemy bez trudu zarówno farby, czepki, nożyczki, suszarki, jak i degażówki, brzytwy, pistolety do przekłuwania uszu, czy też kombajny kosmetyczne. Współpraca z nimi pozwoli nam na kompleksowe wyposażenie całego salonu, jak i późniejsze utrzymywanie pełnego zaopatrzenia, bez którego nie można sobie wyobrazić sprawnej obsługi w przyszłości.

Rozwiązania na miarę naszych potrzeb

Hurtownia kosmetyczna z prawdziwego znaczenia nie unika też kontaktu z różnorodnymi rozwiązaniami o charakterze szczegółowym, dzięki którym nasza twarz nabierze niepowtarzalnego wyrazu. Jedną z takich opcji, które na pewno warto mieć na uwadze, jest lifting rzęs. Dokonuje się go przy pomocy środka o nazwie RefectoCil Eyelash Lift, który bez kłopotu znajdziemy na wirtualnej półce w tej hurtowni. Dobrze wykonany lifting rzęs, sprawia że nasze rzęsy wydają się być bardziej grube i zdecydowanie dłuższe. Całość zajmuje około trzynastu minut, a więc jest to bardzo szybki proces. Końcowy efekt utrzymuje się przez sześć tygodni. Oczywiście zabiegi takie należy przeprowadzać w profesjonalnym środowisku, z zastosowaniem odpowiednich środków ochrony. Oczy są bardzo czułe na różnego rodzaju zagrożenia, zwłaszcza te o charakterze chemicznym.

Rzęsy, na które chce się patrzeć

Ładnie utrzymane rzęsy potrafią być bardzo uwodzicielskim elementem wyglądu każdej i każdego z nas. Do podkreślenia ich niebanalnej roli możemy się posłużyć produktem o nazwie RefectoCil. Jest to nic innego jak henna do brwi i rzęs. Firma, która ją produkuje, już od ponad siedemdziesięciu lat dokłada wszelkich starań, aby nasze brwi oraz rzęsy wyglądały unikalnie. Henna od nich występuje w kilku odmianach kolorystycznych i daje możliwość zabarwienia naszych brwi i rzęs na dłuższy czas w odpowiednio trwały sposób. Intrygujący efekt końcowy utrzymuje się od czterech do sześciu tygodni. Warto pamiętać o tego typu rozwiązaniach, zarówno będąc właścicielką salonu piękności, jak i jego klientką.

undefined

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki