Jest urodzoną Jaworznianką, tutaj także ukończyła wszystkie szkoły. – Zawsze chciałam zajmować się branżą kosmetyczną – mówi – dlatego wybierając kierunek studiów nie miałam wątpliwości, że będzie to kosmetologia.

REKLAMA

W 2014 roku ukończyłam studia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Rok później skończyłam szkołę wizażu w Biar Beauty, gdzie przez przypadek wpadł mi do głowy pomysł spróbowania moich sił w stylizacji rzęs i tak rzęsy skradły moje serce. Zaraz po macierzyńskim w 2016 roku postawiłam wszystko na jedną kartę otwierając moje własne Studio Stylizacji rzęs – Zalotka, które aktualnie jest moim drugim domem. Stylizacja rzęs stała się moją pasją i poprzez liczne szkolenia, udziały w mistrzostwach i zdobyte puchary – doprowadziła mnie do roli szkoleniowca, która aktualnie sprawia mi największą satysfakcję.

Największą wartością w życiu Marzeny jest rodzina i przyjaźń. – Mam cudowną i rezolutną córkę Maję – mówi – która za kilka dni kończy 5 lat. Wszyscy mówią, że jest moją małą kopią, dlatego staram się ciągle rozwijać i być najlepszą wersją samej siebie, żeby przykład który jej daję, jak najlepiej zaowocował w przyszłości. Moi bliscy dają mi niesamowite wsparcie – zawsze mogę na nich liczyć. Naszym domowym pupilkiem jest 3 letni Dolar. Jest kotem rasy szkocki fold – jego znakiem rozpoznawczym są oklapnięte uszka, jak u misia Uszatka. Z charakteru bliżej mu do psa niż do kota – jest bardzo lojalny, uwielbia naszą bliskość, potrafi nawet reagować na komendy “siad” i “poproś”. Jest chodzącym aniołkiem.

Marzena bardzo lubi filmy kryminalne, psychologiczne i komedie, jednak rzadko ma czas na oglądanie telewizji. – Staram się spędzać z córką czas kreatywnie – mówi – rysując, malując, grając w gry edukacyjne i planszowe. Dużą radość sprawiają nam rodzinne wycieczki. Lubię prowadzić samochód, relaksuje mnie to, podobno jestem urodzonym kierowcą. W domu ” czas dla siebie” poświęcam na rozwój czytając książki, oglądając filmy edukacyjne i poprzez szkolenia online. Moją życiową pasją jest moja praca. Tak, tak – ja lubię moją pracę. Uwielbiam “dawać piękno” i niesamowitą satysfakcję sprawia mi zadowolenie klientki z efektu. Jeszcze większą satysfakcję daje mi przekazywanie innym wiedzy. Moje cele w życiu są ruchome, ciągle stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej. Wierzę, że poprzez zaangażowanie i ciężką pracę można osiągnąć bardzo wiele. Moja praca szkoleniowca wymaga częstych wyjazdów na szkolenia, konferencje i mistrzostwa. Jest to świetna okazja do zwiedzania pięknych zakątków Polski. Od dziecka marzę o tym by zwiedzić Hiszpanie i Amerykę Łacińską. Uwielbiam całą kulturę latynoską – od języka hiszpańskiego (którego chciałabym się nauczyć) po muzykę latynoską. Największy zachwyt sprawia mi poznawanie nowych miejsc. Uwielbiam podziwiać piękno architektury miejskiej, ale najbardziej cieszą mnie wyjazdy nad morze.

Oglądanie telewizji jest dla Marzeny stratą czasu. Najważniejsze w życiu jest dla Marzeny zdrowie – Na resztę można zapracować – dodaje. – Staram się nie roztrząsać swoich życiowych błędów, tylko szybko wyciągać wnioski i iść dalej do przodu.

Marzena nie lubi plotkowania, kłamstwa i obłudy. Stara się żyć zgodnie z własnym sumieniem. – W życiu kierują mną duże ambicje – mówi – gdy stoję w miejscu to jestem nie szczęśliwa! Dlatego nieustannie rozwijam swoje pasje. Uwielbiam ludzi ambitnych, którzy nie spoczywają na laurach.

Jeśli chcesz zgłosić siebie lub swoja znajomą do rubryki jaworznianki napisz na adres biuro@ct.jaworzno.pl . Zapraszamy.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki