#koronajaworzno Inicjatywa Społeczna zrzeszająca mieszkańców Jaworzna

Wolonatiusze, których łączy wspólna idea niesienia pomocy każdego dnia angażują się całym sercem we wszystkie projekty i niejednokrotnie mają styczność z ludzkim nieszczęściem.

O inicjatywie opowiada wolontariuszka Beata Golińska.

REKLAMA

W chwili obecnej trwa ich już kilka, a celem każdego z nich jest człowiek i jego dobro. Zwłaszcza teraz w tej szczególnie trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Codziennie wolontariusze #koronajaworzno wydają ciepłe posiłki dla osób potrzebujących, pomagają w zakupach seniorom oraz osobom, które są zdane na samych siebie. Projekt agrafka, który szyję maseczki nieustannie otrzymuje prośby o wsparcie z innych placówek na terenie województwa i nie tylko.

To ważne aby nie wstydzić się o prosić o pomoc. Niebawem rusza kolejny projekt Napisz list. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale gdy tylko je uzyskamy z pewnością napiszemy. Każda osoba, która chce przyłączyć się do tej Inicjatywy jest jak najbardziej mile widziana.

https://www.facebook.com/groups/koronajaworzno/

Działania #koronajaworzno możecie również wspierać za pomocą https://zrzutka.pl/d2n9xa gdzie zbierane są fundusze między innymi na posiłki dla osób potrzebujących.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki