Satori Jaworzno z medalami w ogólnopolskiej lidze ju-jitsu. W katowickim Spodku dnia 7 marca odbył się kolejny turniej w ramach Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-jitsu. W mocno obstawionych zawodach organizowanym przez Śląski Związek Ju-jitsu startowało ponad trzystu zawodników z kilkudziesięciu klubów z całej Polski.

REKLAMA

Zawodnicy Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno, którym przy macie sekundował trener Krzysztof Sroka stoczyli wiele widowiskowych walk i zdobyli liczne medale. Jaworznianie rywalizujący w konkurencji fighting oraz newaza oddali serce na macie zacięcie walcząc z wymagającymi rywalami. Złote medale wywalczyli Hanna Kałuża kat. -57kg, Paweł Kozakiewicz kat. -60kg, Adela Niciarz kat. -52kg oraz Szymon Kałuża kat. -34kg.  Drugie miejsca w swoich kategoriach zdobyli Karolina Krzysica kat. -63kg, Małgorzata Budniok kat. -57kg oraz Alan Wściubiak kat. -24kg. Z brązowym medalem rywalizację zakończył Miłosz Królczyk kat. -30kg natomiast tuż za podium na piątych lokatach uplasowali się Nikodem Łukajczyk kat. -34kg oraz Nicolas Szumilas kat. -27kg. Trener Łukasz Proksa uważa, że jego wychowankowie stanęli na wysokości zadania a ich postawa na macie dobrze rokuje przed kolejnymi startami w zbliżających się Mistrzostwach Polski w Ju-jitsu oraz w Judo. Gratulujemy medalowych pozycji i życzymy kolejnych sukcesów.

Start w zawodach odbył się w ramach zadania ”Ju-jitsu i Judo: Trening czyni mistrzem” wspieranego przez Urząd Miasta Jaworzna. Wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody ze sztukami i sportami walki zapraszamy do wspólnych treningów Ju-jitsu i Judo, które odbywają się w halli sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Jaworznie. Szczegółowe informacje o treningach: Tel. 502 138 185,  www.jujitsu.satori.jaw.pl, www.facebook.com/jujitsu.satori.jaw.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki