REKLAMA

Ciekawe oferty firm pozabankowych zajmujących się udzielaniem pożyczek spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Nie ma się co temu dziwić, coraz więcej osób poszukuje odpowiednich dla siebie form sfinansowania marzeń czy nagłych zakupów. Propozycje takich firm są bowiem znacznie bardziej zróżnicowane niż oferty banków w kwestii kredytów. Poza tym spora dowolność, jak chodzi o udzielanie pożyczek, powoduje, że bez problemu mogą one samodzielnie decydować, na jakich zasadach je przyznają. Dlatego też dostęp do ich oferty na znacznie więcej osób, niektóre z firm bowiem nie sprawdzają zainteresowanych klientów a bzach dłużników. Dzięki temu również ci, których historia w nich nie jest zbyt dobra mają możliwość uzyskania pożyczki.

Które pożyczki są popularne

Oferta firm jest bardzo szeroka, mowa tutaj o pożyczkach chwilówkach czy tych na dłuższe okresy spłaty. Wśród tych drugich bardzo dużym powodzeniem cieszy się przede wszystkim szybka pożyczka na raty tygodniowe, która zdaniem wielu klientów spłaca się o wiele łatwiej niż te z jedną wyższą ratą miesięczną. Propozycje firm są bardzo zróżnicowane, jak chodzi o maksymalne kwoty czy okresy spłaty. Ponadto zależy to od tego, czy klient zaciąga pierwsze zobowiązanie w tej firmie czy też jest to jego kolejna pożyczka. Zazwyczaj bowiem największe obostrzenia mają przede wszystkim pierwsze pożyczki, kolejne są oferowane w wyższych sumach i często na dłużej. Zazwyczaj tygodniowe pożyczki można zaciągać a rok czasu, czyli 52 tygodnie. Gdy mowa o kwotach, niektóre firmy umożliwiają w ten sposób zaciągnąć pożyczki w maksymalnej kwocie do 10 tysięcy.

Szybko i online

Poza kwotą i okresem spłaty dla klientów ważne jest także to, czy uda im się uzyskać pożyczkę szybko. Obecnie dzięki możliwościom, jakie daje Internet, uzyskanie takiej pożyczki nie zajmuje zazwyczaj dłużej niż godzinę od momentu złożenia poprawnie wypełnionego wniosku. Korzyścią ze składania wniosków o pożyczki online jest także to, że bez problemu można je składać o dowolnej porze. Wiele firm inwestuje w odpowiednie systemy, dzięki czemu wniosek może być rozpatrzony również w czasie, gdy firma jest zamknięta. To oznacza możliwość uzyskania pożyczki również w weekend czy święta, bez konieczności oczekiwania na otwarcie placówek. Zainteresowanie tą formą pożyczek jest bardzo duże, dlatego firmy starają się nie tylko szeroko reklamować, ale również rozszerzać swoją ofertę o kolejne propozycje. To daje im możliwość pozyskania zainteresowania coraz większej ilości osób.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki