Paweł Silbert wydał komunikat w sprawie koronawirusa – prezydent Jaworzna poszukuje ludzi, którzy są w stanie pomóc przeprowadzić kampanię społeczną i przekonać mieszkańców do niewychodzenia z domu bez potrzeby w trakcie panującej epidemii koronawirusa.

REKLAMA

Treść komunikatu:

Dzień dobry,
Szukam ludzi, którzy swoim pomysłem, autorytetem, pracą, pomogą przeprowadzić kampanię społeczną i zbudować zespół, który będzie przekonywał mieszkańców, by zamiast ryzykować życiem swoim i innych, robili coś pożytecznego, albo przede wszystkim nie wychodzili z domów bez wyraźnej potrzeby.

Rozumiem, że musimy od czasu do czasu coś kupić (też tak mam), ale naprawdę spacerowanie po Geosferze, po Gródku, po ulicach miasta, to szukanie zupełnie zbędnego “guza”.
yjmy do tego różnych dostępnych środków komunikacji.

Dotychczas, szczęśliwie jeszcze nie mamy zachorowań, ale czy długo? Jak będziemy mądrzy, to za rok będziemy wspominać ten czas w dużym składzie. Jak okażemy się tak lekkomyślni jak południowcy, to niestety będziemy za rok płakać w dużo mniejszej liczbie mieszkańców!!!

Chętnych do udziału w akcji proszę o kontakt z Wydziałem Promocji na adres mailowy: pi@um.jaworzno.pl oraz w wiadomości na Facebooku – profil: Miasto Jaworzno

Później prezydent jeszcze dodał:

Nie zabijaj swej matki i ojca (babci i dziadka, swoich sąsiadów) – siedź w domu, jeśli naprawdę nie musisz wyjść!!!
Tak połączyłem dwa przykazania: “Czcij ojca swego i matkę swoją”, oraz kolejne “Nie zabijaj”. Każdemu kto się dołączy do mojej prośby i przekaże ją innym, ogromnie dziękuję.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki