Jaworznianin zwycięzcą konkursu Mój Zawód Przyszłości. 9 marca zakończył się futurystyczny konkurs dla młodzieży Mój Zawód Przyszłości pod hasłem #praca2030. Z dwóch województw spłynęło ponad 80 zgłoszeń, a nagrodę główną zdobył uczeń szkoły w Jaworznie.

REKLAMA

„Jest rok 2030… Mam już 30 lat, żonę, dwuletniego synka Natana. Wymarzony dom na przedmieściach oraz psa – buldożka francuskiego o imieniu Czupa (…)” – tak zaczyna się pełna wyobraźni zwycięska praca konkursowa Norberta z Jaworzna. Pełne teksty najlepszych konkursowych prac organizator, portal Aplikuj.pl, planuje opublikować w bazie artykułów na stronie.

Zadaniem uczestników projektu było opisanie swojego wyobrażenia o karierze zawodowej w 2030 r. Uczniowie mieli odnieść się do dynamicznie rozwijających się technologii i perspektyw związanych z następnymi latami i w tym kontekście osadzić opowieść o swojej przyszłościowej pracy marzeń.

Oprócz wyboru zwycięscy konkursu jury przyznało 6 wyróżnień. Główna nagroda – voucher na Semestralny kurs programowania w szkole Giganci Programowania – trafiła do ucznia jednej z Jaworzniańskich szkół średnich.

Podsumowanie projektu i pełną listę nagrodzonych udostępniono na stronie konkursu: https://www.aplikuj.pl/praca2030

Gratulujemy i życzymy wszystkim uczestnikom pomyślności w rozwoju przyszłych karier!

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki