REKLAMA

Coraz trudniej wyróżnić się swoim przekazem reklamowym, dlatego konieczny jest wybór nośnika estetycznego i przykuwającego uwagę. W ostatnich latach szczególnie polecane są eleganckie kasetony reklamowe, które wykazują większą skuteczność działania niż tradycyjne szyldy. To rozsądnie wydane pieniądze na medium informacyjno-reklamowe.

Kreuj pozytywny wizerunek firmy

Kasetony wykonane przez profesjonalistów są doskonałym sposobem na sugestywną reklamę, głównie outdoorową, która ma niezwykłą wręcz moc przyciągania. Dobrze przemyślany kaseton reklamowy wysyła niezwykle silny bodziec marketingowy. To sprawia, że idealnie spełnia dwie funkcje. Przede wszystkim pozwala wyróżnić się wśród wielu innych form reklamowych, a tym samym zaistnieć firmie w świadomości każdego klienta. Jednocześnie nieustannie buduje pozytywny wizerunek marki, która dba nie tylko o odpowiedni poziom usług czy oferowanych towarów, ale również o jak najlepszą formę prezentacji.

Wybierz kaseton reklamowy dopasowany do swoich potrzeb

Opcji jest tak naprawdę kilka, ponieważ kasetony reklamowe można wykonać zarówno z tradycyjnych, jak i bardzo nowoczesnych materiałów. W ostatnich latach szczególną popularnością cieszą się płyty z pleksi, czyli szkła akrylowego. To polimerowe tworzywo sztuczne idealnie się nadaje do tworzenia oryginalnych kasetonów, a przede wszystkim całkowicie odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne czy też uszkodzenia mechaniczne.

Można zdecydować się ponadto na równie wytrzymały dibond, a więc płyty kompozytowe składające się z kilku warstw aluminium zespolonych w jedną całość mocnym rdzeniem polietylenowym. Ciekawą opcją jest także kaseton reklamowy z winylu mającego elastyczne lico.

Co ważne, istnieje możliwość wykonania podświetlenia kasetonu. Dzięki temu spełnia on swoje funkcje nie tylko w ciągu dnia, ale również po zapadnięciu zmroku czy w kiepskich warunkach pogodowych np. przy dużym zamgleniu. W przypadku działalności prowadzonych w godzinach wieczornych bądź całodobową jest to po prostu nieodzowne.

Mądrze oszczędzaj, więc zamawiaj u producenta

Wbrew pozorom na estetyczne kasetony reklamowe nie trzeba przeznaczyć zbyt dużych środków z budżetu firmy. Dlatego na ten nośnik reklamowy mogą sobie pozwolić nawet właściciele naprawdę niewielkich biznesów. Wystarczy zamówić wykonanie kasetonu u producenta, który zapewnia wysoką jakość, a zarazem bardzo korzystne ceny. Osoby z Warszawy i okolic mogą zrealizować swoje zamówienie u producenta AnyShape, dzięki czemu otrzymają produkt na miarę swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki