SP nr 21 świętowała Dzień Babci i Dziadka

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jeleniu świętowała Dzień Babci i Dziadka. Wprawdzie z lekkim poślizgiem – w czwartek 13 lutego – ale za to jakie to było huczne świętowanie. Na dokładkę rozpoczęło ono obchody jubileuszu 110 lecia szkoły.

REKLAMA

Tak więc ku radości dziadków uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym pt. Bajkolandia. Był to spektakl z morałem autorstwa pedagog szkolnej Agnieszki Wrony.

W spektaklu wystąpiła niebagatelna liczba uczniów – coś ok. 50 z kl. III, V i jeden uczeń z kl. VIII w roli arcy ważnej. Wszystko przebiegało sprawnie, choć pewnie niektórzy tremę mieli. O pouczających wnioskach płynących z tej scenicznej bajki opowiadają odtwórcy ról głównych.

Na widowni pojawili się licznie babcie i dziadkowie tego teatralno-szkolnego narybku. Wszyscy z uwagą wsłuchiwali się w bajkę. Wyraźnie nastroje dziadkom dopisywały. Oglądać wnuków w udanym popisie scenicznym to dopiero frajda.

Do tej scenicznej relacji dołączamy miłe życzenia dla wszystkich dziadków.

Wnuki spektakl przygotowały w podzięce dla dziadków za całe ich dobro. Takie to było sympatyczne spotkanie pokoleń z ważnym morałem.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki