REKLAMA

Polski rynek usług stolarskich jest znany na całym świecie. Cenione firmy z Polski wyznaczają trendy oraz wysokie standardy na rynku stolarskim, zarówno krajowym, jak i europejskim. Do takich firm należy marka Komandor. Firma, która w tym roku świętuje 25-lecie swojej działalności i wykonuje usługi najwyższej jakości w tym sektorze, wraz z Hurtownią Komandor Śląsk.

Hurtownia Komandor Śląsk to jedna z większych hurtowni w południowej części Polski, gdzie firmy stolarskie i klienci indywidualni zaopatrują się w najwyższej klasy materiały i usługi. Doświadczony zespół osób pomaga doradztwem przedsprzedażowym, pomocą w wyborze technologii obróbki oraz przygotowaniem materiałów. Poprzez fachową pomoc, w całym procesie realizacji zamówienia, klient ma pewność, że jego oczekiwania będą spełnione.

Usługi stolarskie, poprzez rozwój technologii i wiedzy, przeszły do nowego wymiaru jakości. W Hurtowni Komandor Śląsk znajdziemy szereg usług, które są oparte o nowoczesne rozwiązania, takie jak cięcia krzywoliniowe czy bezspoinowe okleinowanie krawędzi w technologii Airtec, działające na zasadzie łączenia obrzeża i płyty meblowej, za pomocą gorącego powietrza.

Dodatkowo hurtownia zapewnia usługi CNC, przy używaniu nowoczesnych maszyn. Firma wykonuję pełną obróbką blatów klasycznych i kompaktowych (docinanie na wymiar, szlifowanie krawędzi, wycinanie otworów pod zlewy czy płyty grzewcze).

Magazyny Śląskiej Hurtowni Komandor zapewniają szeroki wybór szkła malowanego Colorimo oraz szyby VSG. Świadczone są również kompleksowe usługi szklarskie: cięcie na wymiar, szlifowanie krawędzi, wycinanie otworów oraz ścinanie skosów.

W ofercie produktów Śląskiej Hurtowni Komandor nie mogłoby zabraknąć produktów, z których firma jest najbardziej rozpoznawalna – aluminiowe oraz stalowe systemy drzwi przesuwnych marki Komandor. Oczywiście oferowana jest możliwość zamówienia w pełni spersonalizowanych gotowych drzwi na wymiar w bogatej konfiguracji wypełnień z płyty meblowej, szkła malowanego, lustra oraz grafiki.

Dużym atutem jest szeroka oferta w wyborze blatów kuchennych czy płyt meblowych, co pozwoli w  jednym miejscu zaprojektować swoją wymarzoną wizję, w oparciu o najlepsze materiały oraz trendy.

Poprzez współprace z czołowymi  producentami na rynku, takimi jak EGGER, SWISS KRONO, COLORIMO, REHAU, POLGLOS oraz własnymi ściśle określonymi standardami, występuję pewność, że każda usługa stolarska czy produkt spełni oczekiwania klienta. Potrzebujesz usług stolarskich lub materiału w korzystnych cenach? Napisz do Nas – HURTOWNIA MEBLOWA ŚLĄSK

- REKLAMA - Zewnętrzne linki