Już w niedzielę 19 stycznia w Klubie Relax dla sympatyków niezłego brzmienia zagra jaworznicki zespół blunt razor. Mamy dla was wejściówki.

REKLAMA

Zespół blunt razor powstał w 2012 roku, a w obecnym składzie: Andrzej Nocoń (wokal, pianino), Łukasz Bochenek (gitara), Łukasz Pierzchała (perkusja), Szymon Golec (bas), występuje na scenie od marca 2016 roku. Ich muzyka stanowi połączenie – bardzo często eksperymentalne – wielu gatunków i stylów muzycznych. Grali na niejednej scenie, brali udział w konkursach, zdobywając niejednokrotnie nagrody i wyróżnienia. O zespole pochlebnie wypowiadał się choćby Dawid Podsiadło.

W niedzielę 19 stycznia zagrają dla jaworznickiej publiczności między innymi piosenki z ich najnowszego albumu. Na koncert zapraszamy do Klubu Relax na godz. 18:00.

Mamy dla was dwa zaproszenia. Aby je otrzymać, należy udostępnić na swoim facebook’owym profilu wydarzenie koncertu, które zajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/events/2480425755400011/

Zaproszenia można odebrać osobiście w redakcji Co Tydzień ul. Św Barbary 7 w Jaworznie. Pamiętaj!!! Tylko dwa zaproszenia, więc kto pierwszy ten lepszy.

jargal

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki