REKLAMA

Kiedy wybieramy się na wypoczynek szukamy idealnego miejsca do spania. Należy jednak pamiętać, że w hotelu nie tylko śpimy, dlatego zanim zrobimy rezerwację dobrze jest nieco się rozejrzeć i zadzwonić do hotelu, by sprawdzić czy aby na pewno spełnia on nasze wymagania.

Hotel z basenem- to brzmi idealnie!

I często takie właśnie jest. Wybierając się na wypoczynek dobrze jest zarezerwować hotel z basenem na Mazurach. Część osób powie na pewno, że woli kąpiele w jeziorach. Oczywiście jest to jakaś opcja, jednak dostępna jedynie latem a i wtedy nie zawsze. W sytuacji, gdy w hotelu jest basen mamy pewność, że nawet przy brzydkiej pogodzie będzie, co robić. Podczas zakładania rezerwacji warto zapytać recepcjonistę, w jakich godzinach czynny jest basen, czy dostęp do niego jest dodatkowo płatny i ograniczony czasowo.

Większość hoteli udostępnia basen swoim gościa nieodpłatnie przez cały dzień. Zdarza się również tak, że w ciągu pobytu możemy bezpłatnie skorzystać z basenu określoną ilość razy. Godziny dostępu do basenu są zwykle powiązane z czasem pracy ratownika. Dlatego dobrze jest sprawdzić, od której, do której czynny jest hotelowy basen. Może okazać się, że pływanie przed śniadaniem będzie niemożliwe, bo basen otwierany jest na przykład dopiero o 10.

Wypoczynek w hotelu z basenem z dziećmi

Hotel z basenem na Mazurach to marzenie wielu rodziców. Zanim jednak przystąpimy do rezerwacji warto zapytać o głębokość basenu i atrakcje dla dzieci. Część hoteli dla najmłodszych udostępnia brodziki, które sprawią, że rodzice będą mogli beztrosko spędzać czas nad basenem w towarzystwie swoich pociech. Czasami hotelowe baseny posiadają również zjeżdżalnie i liczne dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. Nawet, jeśli basen jest niewielki hotelarze dbają o potrzeby dzieci. Zwykle istnieje możliwość wypożyczenia desek do pływania czy piłek, które urozmaicą czas spędzony w wodzie.

Pytania, o których nie można zapomnieć

Rezerwując hotel z basenem na Mazurach myślimy przede wszystkim o wypoczynku. Dla większości z nas urlop to czas, w którym szukamy ciszy i spokoju. Dlatego jeśli i nam na tym zależy warto zapytać, czy basen jest przeznaczony wyłącznie dla gości hotelowych, czy też jest udostępniany osobom z zewnątrz. Jeśli obiekt jest duży nie ma to większego znaczenia, bo bez problemu  znajdzie się miejsce dla wszystkich, jeśli jednak hotelowy basen jest niewielki, może okazać się, że tłok będzie nam doskwierać. Z drugiej jednak strony, jeśli okaże się, że w pobliżu urlop spędzają nasi znajomi basen może być idealnym miejscem na spotkanie w pochmurny dzień.

Tak spędzony czas zapadnie nam na długo w pamięci. Drugie istotne pytanie brzmi” czy przy basenie są inne dodatkowe atrakcje?” Duża część osób wybierając się na basen wcale nie planuje w nim pływać wielu kilometrów. Większość z nas lubi moczyć się w jacuzzi, następnie przejść na chwilę do sauny, by potem schłodzić się w basenie. Przyjemne są również bicze wodne, które intensywnym strumieniem masują nasze obolałe mięśnie. Warto, więc zwrócić uwagę czy basen to typowy obiekt o długości i głębokości sprzyjającej pływaniu, czy raczej rekreacji.

Ofertę spędzenia ferii na Mazurach znajdziesz na stronie hotelstbruno.pl.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki