REKLAMA

Wyposażenie sanitarne – inspiracje i nowości

Przygotowując się do wyposażenia lokalu gastronomicznego, stacji benzynowej czy hotelu często pojawia się dylemat dotyczący wyboru sanitariatów. Na pewno jest kilka kluczowych kwestii, które wyposażenie powinno spełnić. Na co zwrócić uwagę?

Renomowane hotele, najlepsze restauracje, ale także powszechnie odwiedzane kluby, hostele czy bary z jedzeniem posiadają zaplecze sanitarne. Wykorzystują je zarówno pracownicy do codziennych zadań, jak i goście w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Wyposażenie musi być łatwe w utrzymaniu, odporne na zniszczenia, a także wręcz zachęcające do użycia. Obecnie dostępne futurystyczne rozwiązania przyciągają uwagę, ale są również bardzo praktyczne. Często ze względu na brak odpowiedniej ilości miejsca stosuje się elementy instalowane w ścianach lub takie o mniejszych gabarytach. Wybór rozwiązań jest właściwie nieograniczony. Należy jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę potrzebujemy?

Wyposażenie toalet publicznych

Niezbędne minimum to toaleta, umywalka i miejsce na ręczniki, chodź te coraz częściej zastępowane są przez suszarki do rąk. Dzięki nim można ograniczyć po pierwsze czas potrzebny na uprzątnięcie pomieszczenia, a po drugie także jego zakres. W ten sposób unikamy rozrzuconych i przyklejonych papierowych listków w obrębie całej toalety. Podnosi to zarówno higienę obiektu jak i doznania estetyczne.

Automatyczna suszarka do rąk zamontowana jest najczęściej w widocznym i ogólnie dostępnym miejscu. Wystarczy przyłożyć umyte ręce, aby ta rozpoczęła pracę i wysuszyła dłonie. Ponadto jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz prosta w eksploatacji. Wiele modeli i inspiracji znaleźć można na https://nofer.pl/3-suszarki.

Ciekawym rozwiązaniem są suszarki modułowe. To nowoczesna koncepcja pozwalająca ograniczyć miejsce na wyposażenie sanitarne, a ponadto przykuwa uwagę swoim wyglądem. Jest to swoiste 3 w 1, bo moduł zawiera w sobie baterię, dozownik mydła oraz suszarkę. Idealne rozwiązanie dla nowoczesnych pomieszczeń oraz takich, w których miejsce jest bardzo ograniczone.

Noclegi w dobrym stylu

Hotele, hostele czy kwatery na wynajem wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich gości. Jeżeli można wprowadzić jakieś udogodnienie, które doceni klient, to warto to zrobić. Jednym z nich są suszarki basenowe do włosów. Sama nazwa wskazuje na ich przeznaczenie, ale miejsc, w których można je spotkać jest znacznie więcej. Chodzi oczywiście o wygodę i zadowolenie użytkowników.

Osoby, które preferują praktyczne zastosowania docenią suszarki do zabudowy. Stylowe miejsca, których domeną jest nowoczesny design starają się zaskakiwać pomysłowością. Elegancki pokój kąpielowy z subtelnie zainstalowaną suszarką, która nie rzuca się w oczy jest oznaką wyjątkowego smaku i gustu. Docenią to z pewnością esteci, ale także wszyscy, którzy preferują unikalne rozwiązania.

Do dzieła!

Wyposażenie toalet publicznych, pomieszczeń sanitarnych czy pokojów noclegowych wymaga przede wszystkim rozwagi w doborze poszczególnych elementów. Kiedy budżet pozwala na ekstrawaganckie czy nowoczesne rozwiązania, to należy rozważyć takie możliwości. Efekt końcowy może przejść najśmielsze oczekiwania. W wyborze odpowiedniego sprzętu pomoże https://nofer.pl/51-wyposazenie-sanitarne-ze-stali-nierdzewnej.

Oczywiście estetyka, to jedno, ale praktyczne rozwiązania mają istotne znaczenie z punktu widzenia eksploatacji czy higieny. Innego rodzaju sprzęt powędruje na stacje benzynową, basen czy do pokoju hotelowego. Wiele zależy od wyczucia smaku, ale także potrzeb oraz możliwości inwestora. Wybór armatury jest ogromny. Dlatego warto przyjąć założenia, którymi będziemy kierować się podczas zakupów. Przemyślana strategia gwarantuje sukces.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki