REKLAMA

Wszystkie osoby, które robią zakupy w Internecie wiedzą, że aby znaleźć pożądany produkt w najlepszej cenie, należy poświęcić sporo czasu na szukanie. Dodatkowo, nigdy nie mamy pewności, czy wybrana oferta aby na pewno jest najlepszą. Czasochłonnym procesem jest również zakładanie kolejnych kont w sklepach i zapamiętywanie loginów. Każda osoba, która chciałaby uprościć te czynności, a dodatkowo przyspieszyć robienie zakupów w sieci, może od teraz skorzystać z nowoczesnej metawyszukiwarki vendoria.pl, która została dopasowana do potrzeb współczesnych konsumentów. Na czym polega jej działanie i na jakie korzyści można liczyć?

Dlaczego warto zarejestrować się na vendoria.pl?

Rejestracja na stronie i założenie konta to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć w kontekście zakupów online. Otwiera ona bowiem szereg możliwości, które do tej pory wydawały się wręcz niemożliwe. Tysiące sklepów w jednym miejscu, najbogatsza oferta i możliwość porównywania cen ogromnej liczby produktów – to w dużym skrócie oferuje vendoria.pl. Ogromną zaletą jest także możliwość wykonywania wszystkich transakcji oraz płatności z poziomu jednego konta – właśnie tego, które zostało założone na vendoria.pl. Jest to ogromne ułatwienie, bowiem użytkownik nie musi osobno logować się na strony poszczególnych sprzedawców i za każdym razem zapamiętywać loginów oraz haseł.

Metawyszukiwarka daje dostęp do najlepszych ofert, dzięki czemu nie musimy już dłużej zastanawiać się, czy wybrany produkt może mieć lepszą cenę w innym sklepie. Rejestracja w serwisie w dużej mierze przekłada się na przyspieszenie podejmowania decyzji zakupowych oraz wzrost zadowolenia z transakcji.

https://vendoria.pl/howitworks

W jaki sposób przebiega rejestracja?

Założenie konta w serwisie jest darmowe, a ponadto nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy podać imię, adres mailowy oraz hasło, aby po chwili otrzymać link aktywacyjny. Po kliknięciu, konto jest aktywne i można rozpocząć korzystanie z niego. Dodatkowo, każdy użytkownik otrzymuje swój indywidualny adres mailowy, poprzez który może kontaktować się z Vendorią oraz sklepami. Po zarejestrowaniu się, mamy stały dostęp do historii poszukiwań. Osoby, które nie chcą zakładać konta, mogą korzystać z możliwości jakie daje serwis w mocno okrojony sposób. Dostępna jest dla nich bowiem wyłącznie usługa wyszukiwania.

Dodatkowe możliwości Vendorii

Wyszukiwanie i porównywanie cen tysięcy produktów z całej sieci to za mało? Aby jeszcze bardziej ułatwić robienie zakupów w Internecie, twórcy vendoria.pl wyposażyli metawyszukiwarkę w jeszcze jedną niezwykle przydatną funkcję – mianowicie monitoring. Na czym ona polega?

Każdy zarejestrowany użytkownik może włączyć opcję automatycznego przeszukiwania sieci, aby znaleźć produkt, który jest mu potrzebny. Po określeniu kryteriów, Vendoria rozpoczyna szukanie i gdy tylko trafi na odpowiednią rzecz, poinformuje o tym fakcie drogą mailową lub sms-ową. Dodatkowo, co 24 godziny będziemy otrzymywać szczegółowy raport poszukiwań. W przypadku konta standard, cały proces może trwać maksymalnie 7 dni i dotyczyć do 5 produktów jednocześnie. Osoby posiadające konto premium mogą liczyć na znaczne zwiększenie tych wartości. W tym przypadku poszukiwania mogą być prowadzone nawet 365 dni i dotyczyć ponad 9000 produktów jednocześnie.

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki