Jaworznicki klub Gravitacja postanowił wspomóc WOŚP, organizując wieczór ze stand upem i przekazując część dochodów z biletów na orkiestrę.

REKLAMA

Wydarzenie odbędzie się już 6 stycznia. Wystąpią Adam Sobaniec i Tomek Nowaczyk.

Jak komików podsumowują sami organizatorzy?

“Adam Sobaniec – jest jedynym człowiekiem na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Scena daje mu dużą siłę i energię, które sprawiają, że nie da się przejść obok jego występu obojętnie. Adam lubi mocne żarty i w swoim występie postara się znaleźć odpowiedź, co jest ich źródłem.Jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie”.

“Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą”.

Cena za bilet wynosi 35 zł. Część dochodu zostanie przeznaczona na 28. Finał WOŚP.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki