REKLAMA

Osoby spędzające wiele godzin przy stanowisku komputerowym wiedzą jak ważny jest odpowiednio dopasowany mebel. Nowoczesne biurka charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz ergonomicznością, poprawiając komfort pracy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak jeszcze możesz poprawić funkcjonalność Twojego stanowiska i zadbać o swoje zdrowie.

Pasujące do każdego pomieszczenia

Nowoczesne biurka komputerowe odznaczają się minimalizmem, ciekawym wyglądem i wieloma możliwościami. Są to meble, które idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Białe biurko rozjaśni pokój, a czarne nada pomieszczeniu klasycznego wyglądu. Bez problemu znajdziesz również meble w połączeniu tych kolorów czy kolorowe stelaże, które szczególnie dobrze prezentować będą się w pokoju dziecka czy nastolatka.

Biurko z regulacją wysokości

Biurko regulowane to mebel dla każdego. Posiadający możliwość regulacji wysokości blatu bez problemu dopasuje się do każdego użytkownika. Jeżeli dzielisz stanowisko z inną osobą, w prosty sposób zmienisz ustawienia na te, które są najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Tutaj z pomocą przyjdzie moduł zapamiętujący najczęściej wybierane ustawienia. Biurko elektryczne to również najlepsza propozycja dla osób posiadających dzieci – bez problemu zmienisz wysokość blatu wraz ze zmianą wzrostu swojego dziecka.

Właściwa postawa ciała

Biurka omawiane w tym artykule stworzone zostały z myślą o wielogodzinnej pracy przy stanowisku komputerowym, a tym samym zachowaniu prawidłowej postawy ciała. Odpowiednie parametry mebla umożliwiają wielogodzinną pracę w najbardziej komfortowych warunkach. Regulacja wysokości blatu to również możliwość pracy w pozycji stojącej. Aby zachować dobre zdrowie i samopoczucie zalecana jest praca w dwóch pozycjach. Długotrwałe siedzenie czy stanie nie jest dobre dla Twojego organizmu.

Biurko personalizowane

Nowoczesne biurka komputerowe to również wiele możliwości personalizacji. Twoje stanowisko może być wyposażone w wiele dodatków z kategorii zarządzania kablami, dzięki którym zapanuje porządek w przewodach czy np. uchwyt na słuchawki, bezprzewodową ładowarkę które zwiększa funkcjonalność mebla i zapewnić mogą więcej przestrzeni roboczej na blacie biurka. Znając swoje potrzeby i oczekiwania łatwo będzie Ci stworzyć funkcjonalne stanowisko.

Wybierz swój ulubiony kolor

Kolorowe wykończenia modułów montowanych w blacie biurka to dbałość o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Dodatkowo tego typu elementy podkreślą Twój indywidualizm, ponieważ masz możliwość samodzielnego wyboru zastosowanego koloru. Wybrać możesz kolor pasujący do stelaża biurka czy dwa różne kolory – zależy to od Ciebie!

Biurko na zamówienie

Jeżeli spędziłeś wiele godzin na poszukiwaniach swojego wymarzonego mebla i nadal nie znalazłeś odpowiedniego biurka dla siebie, pomyśl o złożeniu indywidualnego zamówienia. Biurko na zamówienie może posiadać inne wymiary, kolorystykę, zmodyfikowany kształt blatu lub dodatki, które nie są dostępne w regularnej ofercie. Pełna personalizacja mebla pozwoli dopasować biurko pod swoje preferencje co zapewni odpowiedni komfort podczas co dziennej pracy.

https://mobiusdesk.pl/

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki