Do potrącenia młodej kobiety doszło przy ul. Krakowskiej.

REKLAMA

Na ul. Krakowskiej, w pobliżu ul. Gwardzistów, doszło do potrącenia młodej kobiety, najprawdopodobniej mieszkanki Byczyny. Na miejscu interweniowały policja, straż pożarna i karetka pogotowia ratunkowego. Kobieta została przewieziona do szpitala. Jest dokładny stan nie jest na tą chwilę znany.

Z związku z wypadkiem występują utrudnienia w ruchu w kierunku Chrzanowa, utworzył się korek. Na miejscu zdarzenia ruchem kieruje policja.

Na miejscu cały czas pozostają służby ratunkowe, więcej informacji o akcji podamy jutro.

Zero Toszy. Silbert staje w obronie

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

5 KOMENTARZE

  1. Czy nikt nie mówił kierowcom ,że w Jaworznie Komisarz Ludowy stworzył najbezpieczniejsze drogi na świecie? Prezydent z Komisarzem chwalą się wszędzie/np w TOK FM/ ,jak to bezpiecznie w mieści,e a tu rzeczywistość skrzeczy.Propaganda i oderwanie od realnego świata zostały zastąpione ideologią i brakiem refleksji.

  2. A ty “miszczu”skąd masz pewność ,że głupota dotknie tą drogę?Masz chyba jakieś info w tym temacie. Może od razu ją zamknąć i Jaworzno ogłosić strefą wolną od kierowców.wiem ,to jeszcze nie teraz,wszystko w swoim czasie. A z tymi codziennymi kolizjami w Jaworznie to można zacytować klasyka czyli pewną blondynkę i jej okrzyk “ale jaja ,ale jaja’.Fajna jest twoja argumentacja nie ma kolizji sukces miasta są kolizje to dowód na potrzebę kontynuacji fatalnych rozwiązań drogowych,no po prostu genialne.