Lider zagrożony – Zgoda Byczyna z jednym punktem w Alwerni

fot. LKS Zgoda Byczyna

Sobotnie spotkanie LKS-u Zgody Byczyna na wyjeździe dało jeden punkt w drodze o mistrzostwo A-klasy. Piłkarze z Byczyny remisują z MZKS Alwernia.

REKLAMA

Po strzale Łukasza Przebindowskiego Zgoda w 48. minucie objęła prowadzenie w spotkaniu. Od 63. minuty drużyna gra w osłabieniu. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Dariusz Boś. Mimo osłabienia drużyna nie ustępowała pola gry
i ciągle stwarzała zagrożenie pod bramką Alwerni. Niestety nie przełożyło się to na gola. Tymczasem byczynianie tracą bramkę, a wynik 1:1 utrzymuje się do końca meczu. W innym meczu A-klasy LKS Ciężkowianka Jaworzno zremisowała z Fablokiem Chrzanów (obecnie jednym z bezpośrednich rywali w wyścigu o pozycję lidera). Tym samym Zgoda nie wykorzystała danej jej szansy i różnica punktów między drużyną z Jaworzna a drużyną z Chrzanowa zostaje bez zmian i wynosi 3 punkty. Do czołówki dołączają Błyskawica Myślachowice oraz Wolanka Wola Filipowska, która do lidera grupy traci tylko 1 punkt. Zgoda Byczyna z 24 punktami pozostaje liderem grupy.

LKS Zgoda Byczyna – MZKS Alwernia 1:1 (0:0)
Przebindowski 48′ (1:0)

jargal

- REKLAMA - Zewnętrzne linki