Jesień w Klubie To i Owo

Jesień trwa sobie w najlepsze. Pogoda dopisuje, więc spacer zdecydowanie będzie dobrym pomysłem. Zwłaszcza jeśli mamy z kim spacerować.

REKLAMA

Osiedlowy Klub To i Owo zaprasza wszystkich chętnych na jesienne spacery, w czasie których wspólnie podziwiać można piękne zakątki Jaworzna. A co poza samymi spacerami? Oczywiście, że szereg innych zajęć ruchowych: we wtorek gimnastyka, pilates, w czwartki taniec, a w wybrane piątki – zumba.

Jesień to czas gryp i przeziębień dlatego jedną z klubowych jesiennych nowości są spotkania prozdrowotne z naturoterapeutą i mgr farmacji, które odbywają się we wtorki i czwartki.

Klub to miejsce wytchnienia i spotkań, ale także intensywnych ćwiczeń umysłowych np. w czasie środowego kącika gier. Prawdziwym jesiennym hitem jest nauka podstaw gry w brydża. Pierwsze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Powstały też dwie grupy – uczących się i grających.

W Klubie To i Owo można też pośpiewać przy akompaniamencie gitary. W kwestii muzyki przez wielkie „M” prym wiodą Białe Kruki Czarnego Krążka, czyli spotkania przy gramofonie, płytach winylowych i muzycznych wspomnieniach z minionych lat.

Prężnie działa też klubowe koło wolontariatu – w harmonogram zostały wpisane na stałe regularne spotkania z pacjentami hospicjum.

Jak widać – pomysłów na jesienne dni nie brakuje. Każdy może znaleźć coś dla siebie, a przy okazji spędzić czas w ciekawym towarzystwie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki