Zapraszamy na spektakl do Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie. PREMIERA spektaklu MAYDAY – jedna z najlepszych fars w teatrze. Pierwsza część przygód taksówkarza bigamisty. Gwarantujemy znakomitą zabawę. Po spektaklu możliwość spotkania z aktorami.

Dwie podwójne wejściówki dla naszych czytelników: Wystarczy wysłać na adres portal@jaw.pl mejla z odpowiedzią na pytanie. Które wydarzenie kulturalne w Jaworznie w 2019 roku jest lub było dla Państwa najciekawsze. 

REKLAMA

22 września (niedziela) godz. 19.00 / Cena biletu: 70 zł
Rezerwacja biletów: www.plejada.org.pl / e-mail: bilety@plejada.org / tel. 515104483

Mayday – Ratuj się, kto może. PREMIERA. Spektakl, który przyciąga tłumy i od lat cieszy się wielką popularnością. Absolutny hit teatru rozrywki. Historia taksówkarza bigamisty, który wypada z rozkładu jazdy, dwoi się i troi by ratować małżeństwa i ocalić swoje życie. Spektakl bawi i śmieszy do granic wytrzymałości. Zawrotne zwroty akcji, zaskakujące sceny, energetyczne tempo, świetna obsada. To wszystko jest gwarancją dobrej zabawy.

Scenariusz – Ray Cooney
Przekład – Elżbieta Woźniak

Reżyseria, scenografia – Piotr Męderak

Obsada:
Anna Dzierża, Elżbieta Wieciech, Aneta Gierat, Urszula Tylek, Piotr Męderak, Wojciech Michno, Jan Mancewicz, Mateusz Dewera, Maciej Małysa, Daniel Piskorz.

https://www.facebook.com/events/1336081683227671/

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ