Prestiżowa #odNowa w CH Galena

Mercedes – Benz C126 560 SEC pana Wojciecha został zwycięzcą wydarzenia „Prestiżowa #odNowa!”, konkursu zorganizowanego przez Prestige Garage – największy Salon Auto Detailingu w Jaworznie.

 

REKLAMA

Nagrodą główną był kompleksowy detailing, czyli seria specjalistycznych „upiększających zabiegów”, przywracający blask pojazdu.

Choć samochód pana Wojciecha ma już swoje lat, to zdecydowanie wzbudza zachwyt nie tylko u fanów klasycznej motoryzacji.

W czasie prezentacji efektów prac specjalistów od detalingu można było na własne oczy zobaczyć, jak w expresowym tempie i na trwałe zmienić kolor samochodu za pomocą specjalnej folii.

Na prawdziwie motoryzacyjnej imprezie nie mogło zabraknąć również Grupy Cargo i symulatora dachowania.

Każdy, kto chce na własne oczy zobaczyć legendarnego Mercedesa 560 SEC musi się nieco pośpieszyć – samochód można oglądać w CH Galena tylko do niedzieli.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Autko fajne, ale niepotrzebny wsiowy tuning ze zmniejszonymi rejestracjami. Żeby się o nie starać, według rozporządzenia p. Wojciech powinien mieć w pojeździe zmniejszone wymiary miejsca konstrukcyjnie przeznaczonego do umieszczenia takiej tablicy. Musiał też złożyć oświadczenie w Wydziale Komunikacji, że te “normalne” mu nie wejdą. Poświadczyłby nieprawdę podczas rejestracji? Nie chodzi tylko o niego bo więcej jest takich “indywidualistów”. Policja i diagności SKP stopniowo odbierają im dowody rejestracyjne i kierują do referatów komunikacji o zmianę tablic na tradycyjne. Nie wiem jak urzędy podchodzą do poświadczenia nieprawdy we wniosku o rejestrację, ale można się grubo naciąć chcąc być oryginalnym.