Julek – król bacówki w Gródku

Kiedy trafił do bacówki miał niespełna 3 miesiące. Od razu wkupił się w łaski opiekunów i stałych mieszkańców. Dziś pełni tam obowiązki gospodarza oraz specjalisty do spraw kontaktu z mediami. Sprawdziliśmy co słychać u Julka z Bacówki.

REKLAMA

Poza statusem gwiazdy Julek dorobił się pokaźnego poroża i dostojnej brody. Swoje dotychczasowe zabawy w przepychanki również zamienił na te ciut doroślejsze. 

Przypomnijmy, że Julek z pochodzenia jest zabrzaninem, a do Jaworzna trafił za sprawą dość niefortunnych zrządzeń losu, na szczęście – z pomocą ludzi dobrego serca. Teraz ani opiekunowie bacówki, ani stali bywalcy nie wyobrażają sobie tego miejsca bez niego.

Julka odwiedzić można niemal zawsze. Dobrą okazją może być też najbliższa niedziela. O godzinie 17:00 w bacówce rozpocznie się niezwykły koncert. Na scenie wystąpią m.in. Mirosław Kowalik, Mateusz Pospieszalski, Marcin Pospieszalski, Anna Trebunia – Wyrostek i Jan Trebunia – Tutka. Artyści przedstawią teksty i adaptacje słów ks. prof. Józefa Tischnera. Wstęp na koncert jest bezpłatny. więcej informacji o koncercie: https://www.facebook.com/events/935774610105458/

historia Julka: 

Koziołek Julek – nowy podopieczny jaworznickiej Bacówki

 

- REKLAMA - Zewnętrzne linki