Domy Wrocław – odkryj najlepsze lokalizacje i znajdź swój wymarzony dom!

REKLAMA

Jedno z największych miast w Polsce. Wrocław, bo o nim mowa to miasto wielu możliwości, szans, miasto, w którym można mieszkać, pracować, z którego można korzystać, w którym można się rozwijać. To miasto z bogatą historią, ale jednocześnie też miasto bardzo nowoczesne. To oczywiście nie tylko samo centrum, ale równocześnie też wiele urokliwych dzielnic, w których także można się realizować i znaleźć swoje miejsce na ziemi.

Wrocław to miasto, ale także bardzo szeroki rynek nieruchomości, bardzo szeroki rynek mieszkaniowy. Wiadomo, że potrzeba znalezienia odpowiedniego lokalu, mieszkania, domu po to, aby tam na co dzień zamieszkać, jest realizacją podstawowej potrzeby człowieka. Wrocław w taką koncepcję wpisuje się wręcz idealnie. To tutaj klient ma szansę na to, aby znaleźć dla siebie bardzo zróżnicowane pod wieloma względami domy. Wrocław tym samym jest miejscem na mapie Polski, w którym po prostu warto zamieszkać, warto rozważyć przeprowadzkę bądź też pozostanie w nim.

Wyjątkowa inwestycja

Można o rynku nieruchomości wrocławskich mówić w wielu słowach, można prezentować bardzo wiele różnych inwestycji. Jednakże jedna konkretna jest bardzo szczególna. Chodzi o bardzo gustowne, nowoczesne, energooszczędne i inteligentne domy. Krzyki jest dzielnicą, w której te domy są usytuowane. Tak w zasadzie to współcześnie nazwa Krzyki nie jest już aktualna, a funkcjonuje w zamian nazwa Brochów. Na granicy Brochowa i Jagodnej, przy ulicy Sygnałowej, na samej granicy rozległych terenów zielonych, terenów rekreacyjnych zwanych Parkiem Brochowskim, znajduje się szereg nowoczesnych domów stanowiących inwestycję o nazwie Osiedle Scandi.

Te nowoczesne domy we Wrocławiu są wprawdzie położone na uboczu, niemniej jednak to centrum miasta jest stąd zaledwie około pięciu kilometrów Tym samym dotarcie do ważnych miejsc nie stanowi większego problemu. Dodatkowo należy wskazać na prowadzoną przebudowę ulicy Buforowej, co będzie skutkowało jeszcze lepszym skomunikowaniem dzielnicy z centrum miasta, a tym samym możliwość jeszcze szybszego dotarcia do centrum. Bliskość do szkół, żłobków, przedszkoli oraz sklepów to kolejny atut, jaki posiadają te nowe szeregówki. Wrocław ma rozległy rynek nieruchomości, ale ta inwestycja to czołówka spełniająca najgłębsze oczekiwania.

System inteligentnego zarządzania domem

Domy nowoczesne to domy inteligentne W odniesieniu do tych budynków, należy mówić o pełnej nowoczesności. Sama bryła, funkcjonalność domów, ich forma nawiązują do stylu skandynawskiego, dają możliwość dowolnego kształtowania wnętrza przez mieszkańców. Już na etapie zakupu można dokonać samodzielnego zaprojektowania poszczególnych pomieszczeń. W każdym z domów znajduje się przestronny salon, wygodne sypialnie, przestronne poddasze, a nadto również kamienny taras oraz przylegający do niego teren zielony o wielkości dochodzącej do 350 metrów kwadratowych. Tym samym jest to przestrzeń umożliwiająca bezpiecznie i komfortowo funkcjonować. Wracając jednak do kwestii domu inteligentnego, należy wskazać na system Scandi Smart. Jest to system inteligentnego zarządzania domem, w którym można wyróżnić:

– bezzłączkowy system instalacji,

– technikę ciepłego montażu,

– energooszczędne rozwiązania,

Te rozwiązania powodują, że dom jest bardziej ekonomiczny jak również bardziej ekologiczny. Przy tym wszystkim ułatwia on codzienne funkcjonowanie i nie traci nic ze swojej funkcjonalności oraz przytulności. Tym samym jest to inwestycja, którą warto brać pod uwagę, którą posiada Scandi Home, czołowy, lokalny deweloper. Wrocław oczywiście ma znacznie więcej w tym względzie do zaproponowania, aczkolwiek nie każda taka inwestycja może poszczycić się idealną wręcz lokalizacją połączoną z bardzo dobrymi parametrami użytkowymi całego domu.

Znalezienie najlepszej lokalizacji, znalezienie swojego wymarzonego domu we Wrocławiu nie jest niczym prostym, aczkolwiek możliwym. Większość klientów stawia oczywiście na nowe domy. Wrocław ma ich wiele do zaproponowania i zapewne większość z nich można uznać za propozycję wysokich lotów. Niemniej jednak Scandi Home zaproponował coś, co posiada wszystkie oczekiwane zalety i wyrażone jest to również w bardzo dużym zainteresowaniu ową inwestycją, w sporej liczbie już sprzedanych lub też zarezerwowanych domów przy ulicy Sygnałowej w dzielnicy Brochów, w pobliżu pięknego i rozległego Parku Brochowskiego. Tym samym warto jest w swoich poszukiwaniach domu idealnego zatrzymać się przynajmniej na moment przy tej niezwykłej propozycji mieszkaniowej.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki