„Aktywne dzielnice” na Plantach

Jak mawiają ponoć ważni politycy należy „wsłuchiwać się w głos narodu”. Wsłuchiwaliśmy się więc w głos piknikowego narodu, przy okazji kolejnej odsłony „Aktywnych dzielnic”. Tym razem w upalne niedzielne popołudnie 11 sierpnia MCKiS zaprosiło na Planty.

REKLAMA

Były więc jak zwykle dmuchańce, lody, w Kąciku Malucha m.in. klocki rurkowe i puzzle, były też klocki wielkogabarytowe. Pomyśleć można, że do propozycje do znudzenia, a tymczasem jednak wszyscy dobrze się bawili.

Wisienką na piknikowym torcie był pan Artur, który brawurowo poprowadził konkursy w Wodnym Palcu Zabaw. W kilku odsłonach konkursu rywalizowały ze sobą po dwie grupy dzieci. Łatwo nie było. Należało przerzucać między grupami plastikowe piłeczki. Dużo zachodu kosztowało konkursowiczów napełnianie muszli wodą przenoszoną w dziurawym niby kapeluszu. Jednym słowem było świetnie.

Na zakończenie wakacji, niekoniecznie tegorocznych, może Piknik Lotniczy nad Sosiną, choć tam to pewnie tylko piknik modeli latających. To byłaby piknikowa sensacja.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki