Za nami Moto Day w Grupie Cargo

Samochody osobowe, sportowe, terenówki ciężarówki, skutery i motocykle – za nami Moto Day w Grupie Cargo.

REKLAMA

Moto Day to bezsprzecznie największa motoryzacyjna impreza organizowana w Jaworznie. Choć to dopiero druga edycja imprezy , Moto Day już cieszy się uznaniem środowiska związanego z motoryzacyjnego.

Poza częścią ekspozycyjną fani czterech (i więcej) kółek mogli wziąć udział w szkoleniu bezpiecznego prowadzenia pojazdów. Majsterkowicze mieli też okazję zapoznać się z tajnikami profesjonalnej konserwacji i pielęgnacji samochodów osobowych i terenowych.

Moto Day w Grupie Cargo to również motocykle – na odwiedzających czekały m.in. pokazy jazdy wyczynowej.

O tym, że motoryzacja to nie tylko nowoczesne i naszpikowane elektroniką rozwiązania z początku XXI wieku przypominała wystawa zabytkowych pojazdów militarnych. Swój punkt widzenia na temat terenówek wyprawowych i przeprawowych przedstawili również off-roadowcy.

Moto Day to również zaproszenie na szkolenia zawodowe, kursy prawa jazdy oraz kursy instruktorskie. Na chętnych czeka nawet 80% zniżki.

Każdy, kto poczuł się ciut znużony mruczeniem silników, mógł z pomocą specjalistów… zaprojektować sobie ogród! Bo gdzie odpoczywa się lepiej, prawda? Dla tych nieco młodszych gości czekały również m.in. atrakcje związane z pokazami małego laboratorium chemicznego.

Choć pogoda niekoniecznie dopisała, a co kilkanaście minut z nieba kropił deszcz, to drugą edycję Moto Day w Grupie Cargo zdecydowanie zaliczyć należy do udanych.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki