Jaworzniccy sportowcy nagrodzeni

Realizują pasję i ciężko trenują, przynosząc swoimi sukcesami dobrą sławę Jaworznu. W piątek w miejskim magistracie wręczono nagrody sportowcom, którzy osiągnęli wybitne wyniki na szczeblu międzynarodowym i krajowym.

REKLAMA

Jak podkreślają radni, to ważne, by wyrażać swoje uznanie i nagradzać tych, którzy wytrwale realizują swoje sportowe ambicje.

W tym roku uhonorowanych zostało 72 sportowców, reprezentujących 16 dyscyplin.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów!

Wśród nagrodzonych w tym roku sportowców znaleźli się:

  1. Patrycja Włodarczyk – lekkoatletyka,
  2. Alicja Włodarczyk –  lekkoatletyka,
  3. Barbara Żakowiecka – lekkoatletyka,
  4. Olga Stępień-Wyrobiec – lekkoatletyka,
  5. Patrycja Haręza –  szermierka na wózkach,
  6. Robert Studziżba – parakajakarstwo,
  7. Jolanta Guzik – szachy,
  8. Jacek Stachańczyk – szachy,
  9. Mateusz Łapaj – szachy,
  10. Igor Musiał – szachy,
  11. Emilia Stolarczyk – akrobatyka sportowa,
  12. Maja Kantor – akrobatyka sportowa,
  13. Anna Gogola – narciarstwo wodne,
  14. Aleksandra Gogola – narciarstwo wodne,
  15. Monika Przewdzięk – narciarstwo wodne,
  16. Sara Kompert – narciarstwo wodne,
  17. Roksana Witek – narciarstwo wodne,
  18. Michał Kędrak – narciarstwo wodne,
  19. Tomasz Zieliński –  narciarstwo wodne,
  20. Filip Zieliński – narciarstwo wodne,
  21. Klaudia Simsak – boks
  22. Dominik Harwankowski – boks
  23. Bartłomiej Przybyła – boks,
  24. Wiktoria Szyjka – ju-jitsu,
  25. Aleksandra Masternak – ju-jitsu,
  26. Hanna Kałuża – ju-jitsu,
  27. Adela Niciarz – ju-jitsu,
  28. Marek Tarabura – ju-jitsu,
  29. Patryk Urban – ju-jitsu,
  30. Arkadiusz Małek –  ju-jitsu,
  31. Kacper Sroka – ju-jitsu,
  32. Szymon Łąka  – ju-jitsu,
  33. Patryk Matusik – ju-jitsu,
  34. Dawid Machna – ju-jitsu,
  35. Aleksander Olszówka – ju-jitsu,
  36.  Łukasz Proksa – judo,
  37.  Dawid Kajdy – judo,
  38.  Bartosz Machna – judo,
  39.  Karolina Wójcik – wushu,
  40.  Rafał Wiernek  – wushu,
  41.  Dominik Jastrząb  – bilard,
  42.  Sambor Stachowiak – bilard,
  43.  Bartosz Ufnalski – bilard,
  44.  Mikołaj Żelazny – bilard,
  45.  Oskar Widacha – bilard,
  46.  Beata Białek – badminton,
  47.  Katarzyna Michalska – badminton,
  48.  Dariusz Opatrzyk – badminton,
  49.  Michał Wieczorek – badminton,
  50.  Adam Bochenek – badminton,
  51.  Maciej Rzędzicki – piłka siatkowa,
  52.  Marek Nowak – piłka siatkowa,
  53.  Piotr Czapla – piłka siatkowa,
  54. Andrzej Patucha – piłka siatkowa,
  55. Stefan Dwornicki – piłka siatkowa,
  56. Ryszard Nowotarski – piłka siatkowa,
  57. Mariusz Syguła – piłka siatkowa,
  58. Paweł Żeliński – piłka siatkowa,
  59. Bartosz Schmidt – piłka siatkowa,
  60. Karol Borończyk – piłka siatkowa,
  61. Jacek Sowa – piłka siatkowa,
  62. Marcin Sikorski – piłka nożna,
  63. Łukasz Sabal – piłka nożna,
  64. Łukasz Cichoń – piłka nożna,
  65. Dariusz Marszałek – piłka nożna,
  66. Konrad Czapla – piłka nożna,
  67. Łukasz Kowalski – piłka nożna,
  68. Piotr Turek – piłka nożna,
  69. Maciej Byrczek – piłka nożna,
  70. Łukasz Kozdraś – piłka nożna,
  71. Grzegorz Kubik – piłka nożna,
  72. Łukasz Warchoł – piłka nożna.
- REKLAMA -
Zewnętrzne linki