REKLAMA

Właściwie dobrany ubiór jeździecki ma za zadanie nie tylko pięknie się prezentować i zapewniać jeźdźcowi komfort podczas jazdy konno, ale powinien również zabezpieczać przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy potencjalnymi urazami, szczególnie podczas jazdy wyczynowej. To właśnie z tych powodów niezwykle ważne jest, by skompletować odpowiednio dobrany do swoich potrzeb komplet odzieży jeździeckiej, najlepiej korzystając z oferty renomowanych, uznanych na świecie producentów. Poniżej wymieniamy kilka spośród najbardziej znanych i cenionych marek odzieży oraz wyposażenia dla jeźdźców, w których produkty można się zaopatrzyć w naszym sklepie.

 

Fair Play

To polska marka, która na rynku jest obecna od 2007 roku, nieprzerwanie się rozwijając i sukcesywnie wzbogacając ofertę o nowe kolekcje odzieży konkursowej oraz treningowej, a także o wysokiej klasy sprzęt jeździecki. Cechą wyróżniającą Fair Play spośród innych marek jest oryginalne podejście do klasycznego stylu odzieży jeździeckiej – jest on w autorski sposób adaptowany i dostosowywany do potrzeb współczesnego, nowoczesnego jeźdźca. 

Marka Fair Play jest również znana z tego, że poza utrzymywaniem stałej, bogatej oferty katalogowej każdego roku wprowadza na rynek sezonowe kolekcje odzieży i akcesoriów jeździeckich. Dzięki temu zarówno osoby przywiązane do rozwiązań bardziej tradycyjnych, jak i zwolennicy nowoczesnego stylu mogą zaopatrzyć się w sprzęt i ubrania dostosowane do własnych oczekiwań. Oferta Fair Play obejmuje między innymi bluzy, kurtki, kamizelki i bryczesy, a także szeroką gamę produktów dla koni, w tym czapraki, kantary, ochraniacze i wiele innych. 

York

Kolejny polski producent sprzętu jeździeckiego, którego asortyment jest niezwykle szeroki i zróżnicowany – znajdziemy tu zarówno odzież jeździecką (w tym rękawiczki, bryczesy, koszulki, podkolanówki czy kurtki), obuwie, produkty spożywcze (m. in. smakołyki i suplementy dla koni), jak też różnego rodzaju akcesoria i zestawy przydatne każdemu jeźdźcowi do codziennej pielęgnacji wierzchowca. 

Produkty sygnowane marką York cieszą się doskonałą opinią ze względu na precyzyjne wykonanie, wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, gwarantujących komfort użytkowania.

Zobacz ofertę marki York: https://www.sprzetjezdziecki.com/york-m-13.html

Euro-Star

Ta niemiecka marka premium powstała w roku 1959 z inicjatywy Hansa Gotzensa, którego marzeniem było stworzenie firmy dostarczającej pasjonatom jeździectwa funkcjonalnej odzieży i sprzętu, spełniającego oczekiwania najbardziej ambitnych i wymagających jeźdźców. W ofercie Euro-Star można znaleźć między innymi odzież damską i męską, szeroki wybór akcesoriów i sprzętu (m. in. kantary, uwiązy, czapraki, derki czy nauszniki), a także torby, plecaki, bandaże i wiele innych przydatnych produktów. 

Wszystkie wyroby sygnowane marką Euro-Star są tworzone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu charakteryzują się one bezkompromisową jakością, wytrzymałością oraz wydajnością, pozostając jednocześnie w całkowitej zgodzie ze współczesnymi trendami w modzie. 

Roeckl

Firma z bogatą, niemal dwustuletnią tradycją (została założona w 1839 roku), która zajmuje się produkcją rękawiczek jeździeckich na miarę dla osób zajmujących się jeździectwem zarówno amatorsko, jak i dla profesjonalistów. Rękawiczki Roeckl są cenione przede wszystkim ze względu na perfekcyjne wykonanie i wykończenie każdej pary rękawic, które nie krępują ruchów i w znakomitej większości przypadków są w całości produkowane ręcznie. 

Roeckl oferuje zarówno rękawice klasyczne, jak i wykonane z nowoczesnych, oddychających materiałów, gwarantując komfort użytkowania i pełne, niczym nie zakłócone wyczucie wodzy. Szeroki wybór modeli damskich i męskich w fasonach klasycznych oraz nowoczesnych zadowoli gusta wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. 

Casco

Niemiecka firma rodzinna założona w 1989 roku, która skupia się na wytwarzaniu najwyższej jakości kasków i ochraniaczy głowy dla osób uprawiających dyscypliny sportu, w których taka ochrona jest niezbędna (m. in. kolarstwo, jeździectwo czy narciarstwo). Dziś marka Casco jest synonimem bezpieczeństwa oraz funkcjonalności – oferowane kaski nie tylko spełniają wszelkie wymagane normy i standardy bezpieczeństwa, ale również stanowią przykład udanego połączenia przemyślanych, sprawdzonych rozwiązań z innowacyjnymi technologiami przyszłości. Fabryki Casco znajdują się w Europie i posiadają certyfikaty ISO, a cały proces produkcyjny podlega rygorystycznej kontroli jakości na każdym etapie. 

Sprawdź ofertę kasków firmy Casco: https://www.sprzetjezdziecki.com/casco-m-122.html

Hippica

Marka Hippica została założona na początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku w Polsce przez małżeństwo pasjonatów jeździectwa – Edytę i Zbigniewa Kostrzewskich. Od początku swego istnienia firma skupia się na produkcji wysokiej jakości obuwia jeździeckiego przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości materiałów i zachowaniu odpowiedniego stylu wytwarzanego obuwia. 

Dzięki bezkompromisowemu podejściu do kwestii jakości, precyzyjnemu wykonaniu oraz rygorystycznym testom w warunkach stajennych obuwie Hippica jest niezwykle popularne nie tylko wśród amatorów, ale również zawodowców zarówno w Polsce, jak i na terenie Unii Europejskiej.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki