REKLAMA

Każda kobieta chciałaby pochwalić się długimi, czarnymi i mocnymi rzęsami. Trzeba jednak przyznać, iż nie każdej z nas było dane właśnie takie posiadać. Czasem nasze rzęsy są bardzo słabe, notorycznie nam wypadają, jest ich mało. Bywają one również bardzo rzadkie, przez co po pomalowaniu ich nie wyglądają zbyt estetycznie. Jak zatem można zacząć dbać o rzęsy, by móc się nimi chwalić, a nie ich wstydzić?

 

Odżywki do rzęs – czy faktycznie działają?

Jest na to wiele sposobów, zazwyczaj bardzo prostych. Oczywiście możemy chodzić na specjalne zabiegi do kosmetyczki, która pomoże nam utrzymać je w dobrej kondycji. Być może nawet nam je uzupełnić, pozwoli na posiadanie pięknego spojrzenia i wachlarza rzęs. To wszystko jest jednak przejściowe i krótkotrwałe. Najlepiej mimo wszystko jest korzystać ze sposobów, które mogą nam dać długotrwałe korzyści. Warto między innymi skupić się na odżywkach. Obecni na rynku jest ich wiele, w przeróżnym zakresie cenowym. Każda zatem jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Oczywiście być może nie od razu znajdziemy tą, która pomoże naszym rzęsom, ale warto szukać i próbować. Dobrze jest stosować odżywki z naturalnymi składnikami, które nie podrażnią naszego oka. Odżywka powinna również gwarantować nam długotrwały efekt, a nie czasowy.

Wiele kobiet decyduje się również na stosowanie olejku rycynowego, który za kilka złotych można zakupić w każdej aptece. Wiele odżywek na jego bazie jest bardzo polecanych i wykazują się one sporą skutecznością. Dlatego warto zwracać uwagę między innymi na ten składnik w odżywkach, które zamierzamy zastosować na naszych rzęsach.

Dla wszystkich kobiet, które mają problem z wyborem odpowiedniej odżywki do rzęs polecam sprawdzić ten o to ranking http://ctn.com.pl/odzywki-do-rzes/, znajdziecie w nim wiele wartościowych informacji, testów, ocen oraz porównań. Zapraszam do zapoznania się z nim.

Zabiegi upiększające

Niektóre gabinety kosmetyczne proponują swoim klientkom zabiegi pielęgnacyjne i upiększające dedykowane specjalnie rzęsom oraz przedłużanie rzęs http://ctn.com.pl/przedluzanie-rzes/. Mają one różnorodne nazwy: laminowanie, botoks, lifting, keratynowe podkręcanie; większość z nich polega jednak na dokładnie tych samych działaniach. Rzęsy po odtłuszczeniu podkręca się na silikonowych wałeczkach i utrwala preparatem, następnie farbuje na czarno lub brąz i wzmacnia kosmetykami na bazie keratyny. Pozwala to zyskać bardzo wyraziste spojrzenie, jednak rzęsy do takiego zabiegu muszą być wzmocnione wcześniejszą kuracją odżywiającą.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki