REKLAMA

Przesycone jodem powietrze, które jest korzystne dla zdrowia, oraz cudowne widoki to tylko początek wspaniałych walorów nadmorskiego terenu. Mimo narzekań na polską pogodę jest to jedno z najpiękniejszych wybrzeży w Europie. Być może również dlatego konferencje nad morzem mają coraz większą rzeszę zwolenników. Oprócz pięknego krajobrazu, również szum fal wpływa pozytywnie na koncentrację podczas wielu godzin pracy. Dzięki rozwijającej się sieci dróg, a także połączeń lotniczych wybrzeże Morza Bałtyckiego staje się coraz bardziej dostępne, a uczestnicy konferencji i szkoleń cenią sobie możliwość połączenia pracy z efektywnym wypoczynkiem. Poniżej zapoznamy Cię z trzema obiektami, które powinny sprostać Twoim oczekiwaniom, jeżeli chodzi o wynajęcie sali szkoleniowo – konferencyjnej w hotelu nad morzem.

Qubus Hotel Gdańsk ****

Lokalizacja: Chmielna 47
Numer kontaktowy: (58) 752 21 00

Czterogwiazdkowy Qubus Hotel Gdańsk to jeden z najczęściej wybieranych obiektów w Polsce. Niejednokrotnie nagradzany, np. w konkursie na „Top Hotel” został doceniony, jako „Debiut Roku”. Miejsce to jest przygotowane do przyjęcia prestiżowych klientów biznesowych, którzy biorą udział w szkoleniach, eventach, konferencjach. Menager hotelu, który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, bierze odpowiedzialność za zorganizowanie wszelkich imprez i za każdy etap ich realizacji. Nowoczesne Centrum Konferencyjne znajdujące się na terenie obiektu wyposażone jest w 4 sale szkoleniowo – konferencyjne, gdzie każda z nich jest klimatyzowana, uzbrojona w nowoczesny sprzęt multimedialny. Czterogwiazdkowe usposobienie daje gwarancję sukcesu podczas organizacji konferencji, narad, szkoleń i innych firmowych wydarzeń.
Qubus Hotel Gdańsk wykazuje się dużym zainteresowaniem potrzebami swoich klientów, dlatego dba o ich zrelaksowanie się bez wychodzenia z hotelu. Twoi goście mogą skorzystać również z rejsu po rzece Motławie na pokładzie hotelowej łódki. Więcej takich luksusowych obiektów, w tak pięknej lokalizacji znajdziesz na stronie
sala szkoleniowo-konferencyjna nad morzem.

Złoty Staw

Lokalizacja: Akacjowa 23c
Numer kontaktowy: 506 210 727, (58) 302 06 06

Jednym z miejsc, który ma przygotowaną ofertę nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców, jest Hotel Złoty Staw. Jest to obiekt z doskonałą lokalizacją, gdyż charakteryzuje się ona spokojem i zielenią w okolicach Gdańska. Dotrzeć do tego miejsca można swoim pojazdem, taksówką, a nawet komunikacją miejską. Obsługa hotelowa z przyjemnością pomoże zorganizować transport dla uczestników Twojego szkolenia lub konferencji, którzy przybywają samolotem. Sale szkoleniowo – konferencyjne są klimatyzowane, a ich wielkość sprzyja przyjęciu aż 180 słuchaczy.
Wydarzenia firmowe w Gdańsku cieszą się niezwykłą popularnością. Nadmorskie położenie daje szeroki wachlarz możliwości w zapewnieniu atrakcji zarówno osobom przebywającym tu rekreacyjnie, jak również biznesowo.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki