Ostrożnie na ul. Podwale! To wciąż plac budowy!

Trwa remont ulicy Podwale. Do niedawna wyłączoną z ruchu ulicą nie mogli przejechać nawet mieszkańcy, teraz na całej długości ulicy pojawiła się pierwsza warstwa nawierzchni asfaltowej, dzięki czemu, mieszkańcy warunkowo mogą dojechać do swoich mieszkań. 

REKLAMA

Cały czas trwają też prace związane z tworzeniem kolejnych miejsc parkingowych, a ulica oficjalnie wciąż jest placem budowy.

Przebudowa ulicy Podwale to projekt, który zakłada przede wszystkim zwężenie ulic, likwidację zatok autobusowych, zamontowanie specjalnego oświetlenia oraz szykan i progów zwalniających.


Ulicę Podwale zamknięto 22 sierpnia, a jej remont miał zakończyć się 22 grudnia br. Niestety, nie udało się. Na właściwy efekt prowadzonych prac będzie trzeba jeszcze chwilę zaczekać. 

Obecnie największą część prac wykonano w okolicach I LO. Naprzeciwko gmachu szkoły pojawiły się też nowe miejsca parkingowe wykonane z kostki brukowej, na których, jak zakładał projekt, samochody będą parkować prostopadle. Na niemal całej ulicy powstały i ciągle powstają kolejne nowe chodniki.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ