REKLAMA

Lubisz imprezować? Twoja ekipa wie co to zabawa do białego rana? Twoim zadaniem jest zorganizowanie wieczoru kawalerskiego? A może poprostu chcecie zaszaleć w stolicy w stylu, który powali wszystkich na kolana? W każdym przypadku mam dla was genialny pomysł – wynajem luksusowego i oryginalnego wozu. W Warszawie wszystko jest możliwe. Nigdzie w Polsce nie ma tylu możliwości zorganizowania wieczorów kawalerskich i panieńskich!

 

Przyjeżdżając z grupą przyjaciół na wieczór kawalerski lub wieczór panieński do “miasta stołecznego” trochę ciężko o before party z klasą. Hotelowe pokoje mają swoje ograniczenia – mało imprezowa aranżacja i brak nagłośnienia to tylko dwa spośród wielu. Prawdziwe imprezowanie zaczyna się późnym wieczorem. Zwykłe wyczekiwanie na odpowiednią porę to nieuchronna strata entuzjazmu i wystrzałowego humoru. Jest jednak coś, co będzie epickim preludium do szaleństwa w klubie – wynajem limuzyny.

Wynajem limuzyny na wieczór panieński

Warszawa to stolica nie tylko na papierze. To tutaj koncentruje się śmietanka polskich klubów – nie sposób o lepsze miejsce na imprezę z klasą. Mówiąc klasa, mam na myśli coś z najwyższej półki, czyli limuzynę.

Na wieczór panieński polecamy wynajem limuzyny różowej. Drogie Panie – po stolicy można wozić się 9 metrowym Lincolnem Town Car, który pomieści do dziesięciu pasażerek. Wyposażenie limuzyny dosłownie wgniata w fotel – skórzane obicia, luksusowe, połyskliwe wykończenie, w pełni wyposażony bar, jakościowe nagłośnienie i co najważniejsze – szyberdach, z którego można pozdrawiać gotującą się do zabawy, nocną Warszawę! Wynajem limuzyny kosztuje około 400 zł za godzinę. Wspomnienia i fotki z takiego before party – bezcenne! Instagram rozpali się do czerwoności…

Wynajmij taką limuzynę w Warszawie: www.Limuzyny-Platinium.pl

Nocny patrol w 11-metrowej limuzynie

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz – to żelazna zasada, w przypadku imprez sprawdza się natomiast z wyjątkową powtarzalnością. A czy można wyobrazić sobie bardziej szałowe rozpoczęcie klubowej gorączki, niż podjechanie pod lokal 11-metrowym Chryslerem? Wynajem limuzyny tego kalibru to koszt około 600 zł na godzinę. Co mamy w cenie?

Wynajem limuzyny typu Chrysler 300 w wersji białej lub czarnej to dosłownie loża na kółkach. Możemy patrolować nią warszawskie ulice 12 osobową grupą. Jest uniwersalna – nadaje się na wieczór kawalerski, wieczór panieński, a także na studniówkę (nie sposób wyobrazić sobie bardziej oszałamiające wejście na bal).

Fot. Potężny Hummer. Wynajem Hummera w Warszawie – www.Limuzyny-Platinium.pl

Wynajęta limuzyna jest w pełni wyposażona, posiada wygodne, skórzane fotele, w pełni zautomatyzowany bar, nagłośnienie stereo. Co szczególnie przykuwa uwagę – ściany oraz podłoga limuzyny jest podświetlona. W tej cenie mamy więc wynajęcie limuzyny w najwyższym dostępnym standardzie i dużo przestrzeni do zabawy.

Co zwykle zawiera w cenie wynajem limuzyny ?

W większości przypadków warunki wynajmu negocjowane są indywidualne. W standardzie jednak jest wejście do topowych Warszawskich klubów, jak Hulakula czy Capitol. Istnieje możliwość, że w wynajętej limuzynie czas gościom umili tancerka, ale takie usługi są z reguły dodatkowo płatne.

Fot. Limuzyna Huumer. Wynajem w Warszawie – www.Limuzyny-Platinium.pl

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki