W dniu 06.10.2018 w Mysłowicach odbyła się kolejna liga pod patronatem PZKB „Otwarta Śląska Liga Kickboxingu”.

REKLAMA

Klub Sportowy „FIGHTING JAWORZNO” realizując zadanie pod nazwą “Żyj aktywnie ze sportem przez cały rok”- które jest dofinansowywane przez Urząd Miasta Jaworzno wziął udział w tych zawodach.
Startowało ok 170 zawodników z ponad 40 klubów sportowych z całego kraju. Były to zawody formuł kickboxingu takich jak: konkurencje dla dzieci -pointfighting oraz dla kadetów, juniorów i seniorów- pointfighting, light contact oraz kick light.

Reprezentacja naszego klubu w składzie -Damian Krzywoń (trener klubu), Przemysław Jelonek, Oliwia Niechaj, Natalia Sobieska, Dominik Ryński, Aleksandra Bernisz oraz Julia Niechaj po raz kolejny wzięła udział w lidze odnosząc wielkie sukcesy stając na podium. Nasza siedmioosobowa reprezentacja zdobyła aż10 medali, w tym 5 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe.

-Damian Krzywoń kat. -84 kg point-złoty medal
-Przemysław Jelonek kat. -69 kg point- złoty medal
– Przemysław Jelonek kat. -69 kg kick light- brązowy medal
-Oliwia Niechaj kat.+47 kg-point-srebrny medal
-Natalia Sobieska kat.-42 kg- point-brązowy medal
– Natalia Sobieska kat.-42 kg-light contact-brązowy medal
– Natalia Sobieska kat.-42 kg-kick light- złoty medal
-Dominik Ryński kat. -32 kg-point-brązowy medal
-Aleksandra Bernisz kat.-37 kg-point- złoty medal
-Julia Niechaj kat. -28kg-point-złoty medal

Ponadto Przemysław Jelonek w dniu 29.09.2018 w Świętochłowicach stoczył swoją pierwszą walkę MMA biorąc udział w 156 edycji ALMMA. Przemek podjął walkę z bardzo doświadczonym zawodnikiem MMA niestety przez krwotok z nosa walka została przerwana. Przemysław już zapowiada swój kolejny udział w ALMMA jakimi mają być Mistrzostwa Małopolski.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki