REKLAMA

Romantyczna kolacja przy świecach, a w tle klasyczne muzyka. Albo wycieczka do Paryża wiosną. Być może skok na bungee z wysokości 50 metrów. Pomysłów na niezapomniane zaręczyny jest mnóstwo, jednak wszystkie mają pewien wspólny mianownik. Jedna rzecz, bez której żadne, nawet najbardziej urzekające wyznanie miłości, nie mogłoby się udać. Mianowicie – pierścionek zaręczynowy.

Cały proces prowadzący do zaręczyn bywa nie raz bardzo złożony i skomplikowany. Są mężczyźni, którzy miesiącami planują każdy detal tego wydarzenia, angażując do tego połowę rodzin z obu stron. Szczególnie jeśli chcą, żeby było to coś wyjątkowego, o co dzisiaj dosyć…ciężko. Przewinęło się już tyle nowatorskich prób oświadczyn, że nawet umieszczenie ich w serialu w Internecie (patrz: Netflix), czy w grze (Spiderman) nie robi aż takiego wrażenia. Jest za to coś, co zawsze może powalić na kolana każdą pannę – pierścionek.

Mówi się, że „błyskotka” na palec oznaczająca narzeczeństwo powinna kosztować równowartość 2-3 wypłat faceta. Złoty, srebrny, z diamentem, z szafirem – opcji istnieje mnóstwo; jest więc na co wydawać pieniądze. I to niemałe. Jednakże, widok pięknej damy z pięknym pierścionkiem o wartości zdecydowanie większej niż ta pieniężna wart jest niemal każdej ceny.

Po udanych zaręczynach, przyszłą młodą parę czeka kolejne, istotne zadanie, związane z biżuterią: jakie obrączki ślubne wybrać. Tu również wybór jest ogromny, ale może to być nieco łatwiejsze. Oczywiście ważne jest, żeby obrączki przypadły do gustu nowożeńcom i prezentowały się nienagannie, jednak w kontekście całego wydarzenia, jakim jest ślub, mają one znaczenie mimo wszystko symboliczne, więc decyzja o tym które wybrać, nie powinna należeć do najtrudniejszych.

Często pary decydują się na biżuterię na zamówienie. Takie rozwiązanie bywa trochę droższe, ale możliwość pełnego spersonalizowania obrączek daje dodatkowy komfort w noszeniu ich. A te, wedle zasady, powinny zostać z nami do końca życia. Jeżeli nie jesteście przekonani do takiej opcji, albo skłaniacie się ku bardziej sprawdzonej opcji, ponieważ macie wątpliwości czy biżuteria na zamówienie warta jest swojej ceny, warto zrobić małe rozeznanie i poznać oferty firm wykonujących takie usługi. Te powinniście znaleźć bez problemu, ponieważ jest to rynek produktów premium i sprzedawcy, którzy takie oferują, muszą dbać o swoją markę i reputację, m. in. poprzez zadowolenie klienta.

Jedną z pozycji wartych sprawdzenia jest https://www.michelson.pl/. Każdy znajdzie coś dla siebie, a jakoś i wykonanie stoją na najwyższym poziomie.

undefined

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki