Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zaprasza na drugą edycję Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego, który odbędzie się 13 października (sobota). Trasa wynosi 10 km.

REKLAMA

Bieg rozpocznie się o godzinie 10:00. Start i meta biegu zlokalizowane zostały na OWR Sosina – teren pola namiotowego. Podczas biegu prowadzona będzie klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Trasa Biegu:

– trasa biegu prowadzi drogami szutrowymi, piaszczystymi i leśnymi.
– na trasie biegu znajdują się min. piach, korzenie drzew, kamienie.
– na trasie biegu będą zlokalizowane punkty kontrolne. Ominięcie punktów kontrolnych będzie karane dyskwalifikacją.
– zawodnicy zobowiązani są do poruszania się wyłącznie po wyznaczonej trasie biegu.
– wszelkie zmiany trasy biegu przez zawodników będą traktowane jako skrót trasy skutkujący nałożeniem kary dyskwalifikacji zawodnika.
– zawodnicy podczas biegu zobowiązani są do bezwzględnego stosowania się do poleceń organizatorów i służb porządkowych znajdujących się na trasie.
– zawodnicy podczas biegu zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz odnoszenia się z należytym szacunkiem do innych uczestników zawodów, sędziów, organizatorów, służb porządkowych oraz medycznych
– trasa biegu w dniu zawodów nie jest zamknięta dla innych użytkowników – występuje możliwość pojawienia się na niej innych pojazdów oraz pieszych, należy poruszać się zgodnie z zasadami ruchu drogowego i zwrócić uwagę na innych uczestników ruchu.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki