Warto uczyć się od dziecka. Nowe Centrum Nauki w Galenie

Dni otwarte dla dzieci i rodziców w nowym punkcie edukacyjno-szkoleniowym w Galenie. W jednym miejscu nauka matematyki w MathRiders oraz lekcje języka angielskiego w Helen Doron.

REKLAMA

Dzień otwarty dla dzieci i rodziców w nowym punkcie edukacyjno-szkoleniowym w Galenie. W jednym miejscu nauka matematyki w MathRiders oraz lekcje języka angielskiego w Helen Doron. Nowa wspólna siedziba obu firm ma pozwolić przede wszystkim rodzicom na łatwy dojazd, znalezienie miejsca parkingowego, dać możliwość wykorzystania wolnego czasu podczas lekcji swoich pociech w centrum handlowym lub w przygotowanej poczekalni przy kawie lub herbacie, ale przede wszystkim zapewnić wygodne, duże sale dla dzieci. Podczas dni otwartych odbyły się lekcje pokazowe matematyki prowadzone metodą Mathriders dla dzieci od 2 roku życia po młodzież maturalną oraz lekcje pokazowe języka angielskiego metodą Helen Doron dla dzieci od 3 miesiąca życia po młodzież maturalną.

Nowa siedziba ma pozwolić przede wszystkim rodzicom na łatwy dojazd i parking oraz dać możliwość wykorzystania wolnego czasu podczas lekcji swoich pociech w centrum handlowym.

Szkoła znajduję się w Centrum Handlowym ”GALENA” przy ulicy Grunwaldzkiej 59 (1 piętro, koło Multikina) .

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki