Punkt Obsługi Klienta Tauron w Jaworznie

Jaworzniccy klienci spółki Tauron nie będą musieli korzystać z oddalonych o kilkanaście kilometrów punktów obsługi klienta w Sosnowcu czy Chrzanowie

REKLAMA


Najpóźniej 31 października swoją działalność rozpocznie Punkt Obsługi Klienta Tauron przy ul. Narutowicza 6A w Jaworznie.

Jak wynika z korespondencji opublikowanej na portalu społecznościowym przez posła Pawła Bańkowskiego – prowadzone przez Tauron badania wykazały, że w ciągu ostatnich 7 lat zainteresowanie klientów kontaktem bezpośrednim z konsultantem spadło o 50% i jedynie 15% klientów korzysta dziś z bezpośredniej obsługi.

Jak czytamy dalej – pomimo niekorzystnych wyników analiz Tauron zdecydował o pilotażowym uruchomieniu Punktu Obsługi Klienta w Jaworznie, który pozwoli na zweryfikowanie realnego zapotrzebowania lokalnej społeczności na kontakt z obsługą bezpośrednią. Pilotaż trwał będzie do 30 czerwca 2019 roku.

Zadowolenia z decyzji o utworzeniu Punktu Obsługi Klienta Tauron nie kryją kandydaci na urząd prezydenta miasta – Paweł Bańkowski i Paweł Silbert. W sieci obaj kandydaci szeroko podkreślają swoje zasługi i starania w powstaniu Punktu Obsługi. Czyżby wspólny sukces? Najważniejsze, że mieszkańcy Jaworzna swoje sprawy będą mogli załatwić na miejscu.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

 1. Wstyd i żenada, że dopiero teraz. Logiczne, że zainteresowanie kontaktem bezpośrednim spadło o połowę bo ludzi (zwłaszcza starszych) pozbawiono takiego kontaktu na miejscu. Prezesi Taurona mają gęby pełne uznanie dla Jaworzna jako kolebki koncernu, a punkty obsługi tworzyli w miastach ościennych. Żal patrzeć co się dzieje w tej firmie odkąd stała się koncernem.

 2. Pomysł dobry tym bardziej że sam prezes Tauron Polska Energia podkreśla jak Jaworzno jest ważne w jego historii.

  No ale jak widać do tej pory ważniejszy jest chyba Chrzanów i Sosnowiec 🙂

  Tylko czym kierowały się osoby podejmujące decyzje lokalizacji tego punktu w tym akurat miejscu?????????

  Budynek w którym był tego typu punkt za dawnych czasów stoi niewykorzystany.

  Pomieszczenia i infrastruktura są .

  Koszty nowej lokalizacji to:

  1. Trzeba zapłacić za wynajęcie budynku.
  2. Jakaś pewno ochrona
  3.Sprzątanie
  4. Ogrzewanie

  Jestem jak najbardziej za takim miejscem w Jaworznie ale punkt obsługi Tauron w centrum miasta ma szansę na niepowodzenie.
  Mam nadzieje że ten pomysł nie jest tylko na potrzeby wyborów samorządowych,