Maluch dla Malucha! Mały Fiat trafi na aukcję charytatywną!

W Polsce produkowany był od 1973 do 2000 roku. Zmotoryzował Polskę. Woził na wakacje, woził do pracy, woził na randki, chrzciny i w odwiedziny do rodziny. Maluch! Dumny Fiat 126p, symbol rodzimej motoryzacji!

 

REKLAMA

Pan Michał również takiego ma. Jeszcze ma, bo oto nadszedł dzień, kiedy jego ulubieniec musi zmienić właściciela. Ale, ale! Nie z byle powodu!

Ustalmy najpierw cóż to za szczególny samochód . Maluchem jeździł tata pana Michała. Jeździł to dużo powiedziane… kilka razy przejechał z Dobrej do Szczakowej.

Czerwony Maluch pana Michała już wkrótce trafi na aukcję charytatywną. Potrzebne są środki na leczenie 3-letniego Kacpra. Pan Michał nie mógł przejść wobec tego obojętnie i cały dochód ze sprzedaży Fiacika trafi właśnie na rzecz Kacpra.

Im większą kwotę uda się zebrać, tym leczenie i rehabilitacja przebiegać będą sprawniej.

Jak zatem podnieść wartość (i tak przecież już bezcennego) Malucha? Ktoś powie – zatankować go do pełna. Otóż nie! Z pomocą przyszedł pan Rafał, właściciel jednego z jaworznickich warsztatów samochodowych a prywatnie – fan maluchów. O „Małym Fiacie” wie tyle, że książki mógłby pisać.
Pan Rafał zaproponował całkowitą odbudowę Malucha i kompletny serwis. Fiacik będzie jak z fabryki a jedynym jego minusem, będzie ten na akumulatorze.

Oczywiście każdy może włączyć się w pomoc odbudowy i sprzedaży Maluszka, kontaktując się z panami Michałem i Rafałem!

My ze swojej strony zapewniamy, że Fiacik wart jest każdej kwoty! W końcu pan Michał pod kocem go trzymał! A jakże! Zaznaczamy też, że nowego właściciela nikt do granicy gonił nie będzie a Maluszek cieszył będzie jeszcze długie lata.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki