Pod okiem najlepszych instruktorów będziesz ćwiczył technikę i taktykę jazdy jednośladem! Poznasz najnowsze trendy ze świata skuterów i podniesiesz swoje umiejętności w zakresie techniki jazdy.

REKLAMA

Zaznasz dreszczyku emocji podczas pokazu stuntu motocyklowego i zasiądziesz za stery symulatora wyścigów! Zapewniamy, że w każdym przypadku znajdziecie coś dla siebie! Wsiadajcie na maszyny, zabierajcie znajomych i wpadajcie 22 kwietnia na teren Grupy CARGO w Jaworznie.

Tylko u nas będziesz ćwiczył technikę jazdy na specjalnie przygotowanym torze oraz wjedziesz na płytę poślizgową! Skosztujesz jazdy w przechyle, odpowiedniego operowania gazem oraz hamulcem i wiele więcej…! Będziesz mógł podziwiać specjalnie przygotowane show przez stunterów i trialowców! A jeśli zechcesz spróbować swoich sił i pokazać na co cię stać – tok bike i symulatory wyścigów będą czekać! Nie zabraknie pokazów najnowszych modeli skuterów, jazd testowych, wykładów i pokazu pierwszej pomocy.

Harmonogram atrakcji:
12.00 – pokaz pierwszej pomocy
13.00 – TRIALshow
14.00 – praktyczne zajęcia z techniki i taktyki jazdy 15.00 – warsztaty z udziałem ruchu drogowego 16.00 – STUNTshow
17.00 – praktyczne zajęcia z techniki i taktyki jazdy

Od godziny 11.00 do 18.00 będą na was czekać dealerzy i importerzy skuterów oraz motocykli, którzy zapewniają wam jazdy testowe i prezentacje najnowszych modeli. Przedstawiciele sklepów z akcesoriami dla motocyklistów podpowiedzą wam w jakie wyposażenie warto zainwestować, a co lepiej odpuścić. Czekać będzie na was rywalizacja w jeździe na symulatorach wyścigów oraz konkursy. Będzie pełno porad z przepisów, manewrów i życia motocyklisty! Gwarantujemy dobrą zabawę, wyśmienitą kawę i przekąski.

Otwórz sezon podczas ScooterDay i poznaj najnowsze skuterowe trendy!

Wstęp wolny!!

https://www.facebook.com/events/451293545290046/

- REKLAMA -Zewnętrzne linki