Nie istotne czy jesteś dziewczyną z liceum, czy kobietą wychowującą gromadkę dzieci. W dniu (10 marca w godzinach: 12.00 – 19.00 w Galerii Galena) zorganizowanym specjalnie z myślą o kobietach, każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Całe wydarzenie poprowadzi gość specjalny — Agnieszka Cegielska — prezenterka telewizyjna w stacji TVN, wcześniej modelka.

Co się będzie działo?

REKLAMA

Gwarancją miło spędzonego czasu będzie pokaz mody przygotowany przez firmę La Meri oraz koncerty: Happy Big Band, oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Fit Matka Wariatka, czyli znana blogerka, zadba o Twoją motywację do treningu oraz rozgrzeje wszystkich ćwiczeniami, w te wciąż chłodne dni.

Nie zabraknie również brafitterki, u której można będzie zasięgnąć porad odnośnie odpowiedniego doboru rozmiaru biustonosza.

Poza tym, że będziesz się świetnie bawić, możesz zadbać również o swoje zdrowie, czyli przeprowadzić profilaktykę raka piersi. O tym, jak ważny jest to temat, dużo mówić będą przedstawicielki fundacji OmeaLife. Najtrudniejsze pytania i wątpliwości skierować można do specjalisty z zakresu ginekologii onkologicznej — dr hab. med. Bogdana Michalskiego.

Wszystko przygotowane z myślą o kobietach. Przyjdź i sprawdź sama. Nie może Cię tam zabraknąć.

Atrakcje przewidziane są na 10 marca w godzinach: 12.00 – 19.00 w Galerii Galena.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet na wydarzenie zaprasza Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki