REKLAMA

Z roku na rok producenci sprzętu elektronicznego przygotowują dla swoich klientów nowe generacje produktów. Lepsze parametry techniczne, bardziej zaawansowane rozwiązania sprawiają, że sprzęt znacznie lepiej odpowiada potrzebom konsumentów. Dziś skupimy się na dwóch urządzeniach, które ułatwią radzenie sobie z codziennymi czynnościami, mającymi na celu zapewnienie sobie schludnego i atrakcyjnego wyglądu.

https://www.philips.pl/c-m-pe/pielegnacja-wlosow/automatyczna-lokowka-procare

Automatyczna lokówka do włosów – sposób na piękne loki i fale

Gęste, sprężyste loki okalające niewinną dziewczęcą twarz to widok, który wzbudza w wielu mężczyznach tkliwość i chwyta za serce. Miękkie fale nadają kobiecym rysom łagodności i ciepła. Nasza fryzura o poranku zazwyczaj jednak mocno odbiega od tej wymarzonej. Nie mamy też zbyt wiele czasu, który mogłybyśmy poświęcić naszym włosom przed wyjściem na uczelnię czy do pracy. Kosmetyki ułatwiające modelowanie włosów w ten sposób nie zawsze dają pożądany i trwały efekt, a czasami wręcz im szkodzą. Na szczęście, producenci zadbali o to, aby panie mogły zawsze pięknie wyglądać. Ma im w tym pomóc lokówka do włosów o stożkowym kształcie. Wałek wzbogacony tytanem dba o to, aby ciepło nie przedostawało się w nadmierny sposób do naszych włosów i ich nie paliło. Ergonomiczny kształt pozwala uzyskać najbardziej miękkie i naturalne w wyrazie loki i fale. Wbudowany wskaźnik gotowości loków z sygnałem dźwiękowym informuje nas, kiedy każde z pasm jest już gotowe.

https://www.philips.pl/c-m-ho/zelazka/zelazka-z-generatorem-pary

Żelazko z generatorem pary. Technologia, która pomaga

Nowoczesne generatory pary radzą sobie z każdym zagnieceniem. Poprzez wydzielanie pary pozwalają też odświeżyć odzież, którą trudno poddawać czyszczeniu w warunkach domowych, między innymi płaszczom, kurtkom czy odzieży z wełny. Spodnie wykonane ze sztywnych materiałów dzięki niej układają sie niemal samoczynnie. Wiele sztucznych tkanin bez pary trzeba wielokrotnie poprawiać, aby uzyskać zadawalający efekt. Ciśnienie wytwarzane przez pompę pozwala skrócić czas prasowania przy uzyskaniu lepszych efektów w porównaniu z żelazkiem tradycyjnym. Generator pary jest zwykle wyposażony w system utrudniający osiadanie kamienia. Zaletą żelazka parowego jest usuwanie 99% bakterii, które znajdują się na ubraniach. Teflonowa powłoka żelazka gwarantuje trwałość i bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. Dobre wykonanie jego stopy jest podstawą, dzięki której żelazko pozostanie czyste na długi czas bez przypalania osadu na nim. Ważne jest też, aby produkt posiadał dobry system oczyszczający ten element.

 

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki