MEGAMIKOŁAJKI tylko z Multikinem Jaworzno

Skoro tegoroczne Mikołajki wypadają w MEGAŚRODY, nie mogło być inaczej – 6 grudnia Multikino zaprasza na MEGAMIKOŁAJKI. Przedpremierowo zostaną pokazane: „Paddington 2”, „Mikołaj i Spółka” oraz „Magiczna zima Muminków”. W ten sposób widzowie nie tylko zobaczą najlepsze filmy z kina familijnego, ale jeszcze za każdy bilet na dowolny film 2D z repertuaru Multikina zapłacą 14,90 złotych!

REKLAMA

Przygody sympatycznego misia Paddingtona wciągną na nowo i to z pewnością nie tylko młodszą publiczność! Tym razem Paddington trafi do więzienia. Na szczęście będzie mógł liczyć na pomoc najbliższych i… współwięźniów!

Co zrobić, gdy pomocnicy Świętego Mikołaja się pochorują? Na to pytanie odpowie „Mikołaj i Spółka”. To pełna magii, elfów, wróżek i fajerwerków zakręcona komedia familijna reżysera hitu „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”.

To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.

W repertuarze 6 grudnia znajdą się także filmy, które cieszą się w Multikinie ogromną sympatią. A będą to: „Coco”, „Barbie: delfiny z magicznej wyspy”, „Pierwsza gwiazdka”, „Kumple z dżungli”. Wszystkie filmy będzie można obejrzeć w megacenie 14,90 złotych. W przypadku filmów 3D wymagana będzie dopłata za okulary.

Oprócz wyjątkowej oferty filmowej na dzieci czekać będą specjalne atrakcje, które spowodują, że tegoroczne Mikołajki na długo pozostaną w ich pamięci. 6 grudnia w Multikinie będą rozdawane świąteczne upominki, np. kalendarze z misiem Paddingtonem czy śmieszne maski z filmu o przyjacielskim byczku „Fernando”. Wybrane kina sieci Multikino odwiedzi sam Święty Mikołaj! Będą upominki, łakocie i wyjątkowy świąteczny klimat!

Nie tylko najmłodsi kinomani będą mogli uczcić MEGAMIKOŁAJKI – każdy, kto 6 grudnia wybierze się do Multikina, będzie mógł skorzystać z oferty MEGAŚRODY i obejrzeć w cenie 14,90 zł takie filmy 2D, jak: „Cicha noc”, „Morderstwo w Orient Expressie”, „Co wiecie o swoich dziadkach?”, „Zabicie świętego jelenia”, „” „Listy do M3”, „Najlepszy”, „Liga Sprawiedliwości”.

 

- REKLAMA - Zewnętrzne linki