Wieczór Sportów Walki z licytacją dla Arka Małka

W niedzielę, 12 listopada w Silver Club Mikołów odbył się Wieczór Sportów Walki. Była to impreza charytatywna, podczas której zbierane były środki na leczenie zawodnika Klubu Sportów Walki Satori Jaworzno – Arkadiusza Małka jr.

REKLAMA

Podczas wieczoru zaprezentowali się zawodnicy jaworznickich klubów t.j. JKB „Jawor” Team Jaworzno, KSW Satori Jaworzno i Fabryka Formy Jaworzno. Odbyły się walki pokazowe w boksie olimpijskim, zawodowym i K1. W pierwszej walce naprzeciw siebie stanęli zawodnicy reprezentujący JKB „Jawor” Team Jaworzno: Bartłomiej Przybyła – Aleksander Jasiewicz. Dostarczyli oni wiele emocji i zaprezentowali dużo ciekawych wymian ciosów. Następnie odbył się bardzo widowiskowy pokaz ju- jitsu, wykonany przez zawodników KSW Satori Jaworzno. Po świetnym występie do ringu weszli: Damian Żmuda i Tomasz Piątek – Fabryka Formy Jaworzno i stoczyli walkę w formule K1. Walka K1 była utrzymana w bardzo dużym tempie, zawodnicy nie oszczędzali się, a cała walka tak jak pozostałe miała charakter pokazowy.

Następie odbył się pokaz technik realnej samoobrony, przedstawiony przez klub Krav Maga Tychy. Zaprezentowane były formy obrony przed atakiem napastnika. Ciekawą potyczkę stoczyli : Szymon Łapa z „Jawor” Team i Remigiusz Skoczyński z Gardy Gierałtowice. Zawodnik z Gierałtowic do Mikołowa przyjechał prosto z Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Jerzego Krasnożona w Knurowie gdzie wywalczył złoty medal. Pomimo zmęczenia nie odmówił wsparcia dla Arka swoim występem. Przed ostatnią walką odbyła się licytacja rękawic podpisanych przez Tomasza Adamka. Na koniec pojawili się bokserzy zawodowi: Przemysław Gorgoń i Daniel Pilc, zaprezentowali swoje wysokie umiejętności w formie sześciorundowego sparingu pokazowego.

Organizator Wieczoru Sportów Walki gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom oraz osobom pomocnym w organizacji imprezy za okazane serce i bezinteresowne wsparcie dla chorego Arka.

Foto: Agnieszka Seidel-Kożuch / fotografia/Arkadiusz Małek – Facebook

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki