W zawodach uczestniczyły szkoły:
- szkoły podstawowe: SP 1, SP 2, SP 3, SP 5, SP 6, SP 7, SP 8, SP 9, SP 10, SP 12, SP 15, SP 16, SP 17, SP 19, SP 20, SP 21
- szkoły ponadgimnazjalna: II LO, III LO, ZSP 2, ZSP 3, ZSP 4, ZSP 5, ZSP 6, TE
W Masowych Biegach o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna wzięło udział:
- 578 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych,
- 139 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
W sumie w biegach wzięło udział 717 biegaczy z 24 jaworznickich szkół.
Wyniki rywalizacji:
Szkoły podstawowe dziewczęta drużynowo
1. SP 7
2. SP 2
3. SP 3
4. SP 10
5. SP 20
6. SP 16
7. SP 5
8. SP 12
9. SP 21
10. SP 9
11. SP 15
12. SP 6
13. SP 17
14. SP 19
15. SP 8
16. SP 1
Szkoły podstawowe dziewczęta indywidualnie
klasy 1 – 3
1. Pola Tokarska SP 7
2. Emilia Stolarczyk SP 7
3. Gabriela Wawszyk SP 7
klasy 4
1. Jagoda Paluch – Woś SP 3
2. Olga Rączka SP 7
3. Julia Janczy SP 16
klasy 5
1. Olga Karpik SP 16
2. Kinga Dudzic SP 15
3. Magdalena Biel SP 7
klasy 6
1. Małgorzata Michałek SP 3
2. Jagoda Kaptur SP 7
3. Lidia Malinowska SP 7
klasy 7
- Joanna Zapała SP 3
- Anita Boba SP 20
- Vanessa Patrzałek SP 10
Klasy II oddziałów gimnazjalnych w szkołach podstawowych
- Roksana Kondoszek SP 20
- 2. Julia Zamojska SP 12
- Kinga Szulc SP 2
Klasy III oddziałów gimnazjalnych w szkołach podstawowych
- Alicja Wąsowicz SP 2
- Anna Jochymek SP 10
- Paulina Najborczyk SP 10
Szkoły podstawowe chłopcy drużynowo
1. SP 7
2. SP 16
3. SP 2
4. SP 8
5. SP 1
6. SP 5
7. SP 21
8. SP 10
9. SP 12
10. SP 20
11. SP 15
12. SP 3
13. SP 19
14. SP 9
15. SP 17
16. SP 6
Szkoły podstawowe chłopcy indywidualnie
klasy 1 – 3
1. Szymon Kasprzyca SP7
2. Jakub Wawszyk SP 7
3. Szymon Augustyn SP 5
klasy 4
1. Wiktor Sularz SP 16
2. Jan Dybczyk SP 16
3. Oliwier Jarzynka SP 10
klasy 5
1. Marcel Czarny SP 8
2. Jakub Adamuszek SP 15
3. Malkolm Kieć SP 16
klasy 6
1. Gracjan Cuipek SP 1
2. Mateusz Kulig SP 7
3. Fabian Zając SP 7
klasy 7
- Bartosz Surmacz SP 16
- Dawid Lipniak SP 1
- Kacper Jaromin SP 9
Klasy II oddziałów gimnazjalnych w szkołach podstawowych
- Adrian Pytel SP 12
- Mateusz Siuda SP 2
- Tymon Proksa SP 2
Klasy III oddziałów gimnazjalnych w szkołach podstawowych
- Piotr Paluch SP 2
- Mikołaj Stańko SP 2
- 3. Franciszek Wolf SP 2
Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta drużynowo
1. III LO
2. II LO
3. ZSP 2
4. ZSP 4
Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta indywidualnie
klasy 1
1. Agnieszka Icha ZSP 2
2. Karina Kłeczek ZSP 4
3. Aleksandra Paciorek III LO
klasy 2
1. Dominika Hołda ZSP 2
2. Julia Nosal II LO
3. Aleksandra Knapik III LO
klasy 3
1. Alicja Marszałek II LO
2. Oliwia Drożdż III LO
3. Agata Gaj II LO
Szkoły ponadgimnazjalne chłopcy drużynowo
1. II LO
2. ZSP 3
3. ZSP 4
4. ZSP 5
5. III LO
6. ZSP 2
7. TE
8. ZSP 6
Szkoły ponadgimnazjalne chłopcy indywidualnie
klasy 1
- Szymon Księżarczyk II LO
- Łukasz Icha ZSP 2
- Bartosz Cierniecki ZSP 3
klasy 2
- Dominik Wojtas ZSP 3
- Łukasz Stokłosa III LO
- Rafał Lis ZSP 4
klasy 3
- Bartosz Pieczara ZSP 4
- Jakub Materla II LO
- Krystian Kwaśniewski ZSP 5
klasy 4
[vc_facebook]